NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Kúpte si svoje klasické auto bezpečne online Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky | Z dôvodu predpisov covid-19 je náš showroom zatvorený


Viktor Klemenčič

Viktor Klemenčič (rok narodenia: 1980) mechanik.

 

Kúpil som si prvé auto, keď som mal 17 rokov. Bol to biely Chevrolet Caprice od spoločnosti 1977. Kúpil som ho v perfektnom stave a nemusel som s tým veľa robiť. Myslel som, že to bolo skvelé auto a všade som ho išiel. Pochádzam zo Slovinska a tak som si ho kúpil od rakúskeho politika. Ja som riadil auto na 6 rokov, ale musel som sa ho zbaviť, pretože palivo bolo v tom čase veľmi drahé.

 

Študoval som v Slovinsku ako mechanik. Toto vzdelanie som ukončila po rokoch 3. Môj otec má vlastnú firmu v obnove starých motocyklov a klasických automobilov, kde som začal pracovať po škole. Pracoval som pre môjho otca na 19 rokoch v rodinnom podniku, kde som sa veľa naučil. Moja matka je holandská a tak som prišiel do Holandska pracovať pre spoločnosť, kde sa cítim ako doma a kde ponúkajú perfektné klasické autá.

 

Najkrajšie auto podľa môjho názoru je Chevrolet Chevelle z 1969. Výhodne v tmavej farbe, pretože si myslím, že to najlepšie vyhovuje automobilu. Tiež to milujem, keď má auto veľký motor.