Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Ostrov Amelia Concours d'Elegance 2024

Klasické autá na predaj>

Ostrov Amelia Concours d'Elegance 2024

Concours d'Elegance, ktorá bola založená v roku 1996, je dvojnásobným víťazom Medzinárodných cien za historické motoristické vozidlá. Na tomto podujatí je vystavených viac ako tristo vzácnych vozidiel. Tieto vozidlá pochádzajú zo zbierok z celého sveta.
Na podujatí je pre každého niečo. Napríklad v sobotu je tu Cars & Caffeine, Kids Zone a premietanie RADwood z 80. a 90. rokov. Počas Ride & Drive sa môžete povoziť aj sami na veteráne. Konajú sa aj rôzne mítingy, na ktorých je možná účasť.

Otváracia doba Amelia Island Concours d'Elegance 2024

Amelia Island Concours d'Elegance sa koná každý rok v marci od piatka do nedele. Concours d'Elegance má predĺžené otváracie hodiny každý deň. Máte tak dostatok času na to, aby ste si užili všetky krásy, ktoré ostrov Amelia ponúka.

Vstupné na ostrov Amelia Concours d'Elegance 2024

Pre dospelého stojí lístok okolo 150 €. Toto je cena pri kúpe lístka v pokladni. Ak si to objednáte online, vstupné stojí od 100 do 125 €. Mládež vo veku od 13 do 17 rokov má vstup na podujatie za približne 60 € a deti do 12 rokov majú vstup zdarma.

Parkovanie na Amelia Island Concours d'Elegance 2024

Na mieste je veľa možností parkovania. Svoje auto môžete zaparkovať napríklad na pozemku A na Bailey Road, kde v sobotu zaplatíte 10 eur a v nedeľu 20 eur. Môžete sa tiež rozhodnúť zaparkovať pri Bot B a Lot C. Sú to parkovacie miesta pri Golfovom klube a odtiaľto je to na podujatie už len kúsok. Parkovací lístok v časti B a časti C stojí 40 EUR.