Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Ostrov Amelia Concours d'Elegance 2026

Klasické autá na predaj>

Ostrov Amelia Concours d'Elegance 2026

Ostrov Amelia Concours d'Elegance. Spoločnosť bola založená v roku 1966 a je dvojnásobným víťazom Medzinárodných cien za historický motorizmus. Ročne je tu vystavených viac ako tristo najvzácnejších vozidiel zo zbierok z celého sveta.
Na Concours d'Elegance je pre každého niečo. V sobotu je tu Cars & Caffeine, detská zóna, premietanie RADwood z 80. a 90. rokov a oveľa viac. Okrem toho je tu možnosť odviezť sa v klasickom aute počas Ride & Drive. Počas tohto podujatia sa konajú aj rôzne zhromaždenia.

Otváracia doba Amelia Island Concours d'Elegance 2026

Amelia Island Concours d'Elegance sa koná každý rok v marci od piatka do nedele. Concours d'Elegance má predĺžené otváracie hodiny každý deň. Máte tak dostatok času na to, aby ste si užili všetky krásy, ktoré ostrov Amelia ponúka.

Vstupné na ostrov Amelia Concours d'Elegance 2026

Pre dospelého stojí lístok okolo 150 €. Toto je cena pri kúpe lístka v pokladni. Ak si to objednáte online, vstupné stojí od 100 do 125 €. Mládež vo veku od 13 do 17 rokov má vstup na podujatie za približne 60 €, deti do 12 rokov majú vstup zdarma.

Parkovanie na Amelia Island Concours d'Elegance 2026

Na mieste je veľa možností parkovania. Svoje auto môžete zaparkovať napríklad na pozemku A na Bailey Road, kde v sobotu zaplatíte 10 eur a v nedeľu 20 eur. Môžete sa tiež rozhodnúť zaparkovať pri Bot B a Lot C. Sú to parkovacie miesta pri Golfovom klube a odtiaľto je to na podujatie už len kúsok. Parkovací lístok v časti B a časti C stojí 40 EUR.

Zúčastnite sa na Amelia Island Concours d'Elegance 2026

Ak si myslíte, že aj vaše auto by malo byť na Amelia Island Concours d'Elegance, môžete podať žiadosť na stránke Amelia Island Concours d'Elegance. Tu môžete tiež vidieť, ktoré triedy existujú a či patríte do jednej z týchto skupín.

Urobte si víkend

Keďže Amelia Island Concours d'Elegance je trojdňové podujatie, toto je ideálny čas na víkendový výlet. To vám umožní prezerať si všetky vozidlá a predstavenia vo svojom voľnom čase a môžete si tiež vychutnať krásne prostredie okolo ostrova Amelia. Pre viac informácií o hoteloch a iných ubytovacích zariadeniach, ktoré sú zasiahnuté ostrovom Amelia Island Concours d'Elegance, navštívte ich webovú stránku.