Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Ostrov Amelia Concours d'Elegance 2027

Klasické autá na predaj>

Ostrov Amelia Concours d'Elegance 2027

Spoločnosť bola založená v roku 1966 a je dvojnásobným víťazom medzinárodných historických automobilových cien: Amelia Island Concours d'Elegance. Miesto, kde sa každoročne zíde 300 rôznych najvzácnejších vozidiel, kde vám ich vystavia.
To sa deje prostredníctvom rôznych podujatí, ako sú Cars & Caffeine, RADwood, Concours d'Lemons v sobotu. Na stránke sú tiež rôzne detské zóny a poskytujú sa jazdy a jazdy. Najznámejšie podujatie sa koná v nedeľu: Concours d'Elegance. Tu sa stretnete tvárou v tvár s najkrajšími klenotmi automobilovej histórie. Počas Concours d'Elegance je tiež možnosť nasadnúť do jedného z vozidiel sami.

Aké historické klasické autá možno vidieť na Amelia Island Concours d'Elegance 2027?

Ako už bolo spomenuté, na Amelia Island Concours d'Elegance narazíte na tie najkrajšie skvosty z automobilovej histórie. Myslite na značky ako: Jaguar, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Mercedes, Triumph, Morgan, Rolls Royce, Bentley, Austin Healey, Maserati a MG.

Otváracia doba Amelia Island Concours d'Elegance 2027

Amelia Island Concours d'Elegance sa koná každý rok v marci a trvá od piatku do nedele. Počas tohto víkendu sa koná niekoľko podujatí, ktoré vás zabavia počas celého dňa.

Vstupné na ostrov Amelia Concours d'Elegance 2027

Pre dospelého stojí lístok okolo 150 €. Toto je cena pri kúpe lístka v pokladni. Ak si to objednáte online, vstupné stojí od 100 do 125 €. Mládež vo veku od 13 do 17 rokov má vstup na podujatie za približne 60 €, deti do 12 rokov majú vstup zdarma.

Parkovanie na Amelia Island Concours d'Elegance 2027

Na mieste je veľa možností parkovania. Svoje auto môžete zaparkovať napríklad na pozemku A na Bailey Road, kde v sobotu zaplatíte 10 eur a v nedeľu 20 eur. Môžete sa tiež rozhodnúť zaparkovať pri Bot B a Lot C. Sú to parkovacie miesta pri Golfovom klube a odtiaľto je to na podujatie už len kúsok. Parkovací lístok v časti B a časti C stojí 40 EUR.