Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Auto Moto Depoca 2024

októbra 2024

Klasické autá na predaj> 

Viac ako 45,000 5000 nadšencov z celej Európy prichádza do Padovy, aby našli a obdivovali fantastické klasické automobily a originálne diely. Reč je o Auto Moto D'Epoca: najdôležitejšej talianskej prehliadke klasických automobilov a motocyklov. Na výstavnej ploche 90,000 2024 m² na vás bude čakať viac ako XNUMX XNUMX automobilov. To sa uskutoční v októbri XNUMX.

 

na Auto Moto D'epoca je viac ako 1600 vystavovateľov, ktorí vám môžu povedať všetko o automobiloch a motorkách. Okrem toho každoročne priťahuje najmenej 120,000 500 návštevníkov z celej Európy. Výstava ponúka rôzne modely automobilov po súčiastky a od klasických automobilov až po autá snov. Existuje aj XNUMX motorov, ktoré môžete obdivovať. Tu si samozrejme môžete kúpiť klasické autá a náhradné diely.

 

Vďaka širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si všetko pekné. Vstupné nestojí veľa a preto sa ho určite oplatí navštíviť. Deti do 12 rokov majú pobyt zadarmo. Ak prídete zďaleka, na webovej stránke podujatia môžete hľadať vhodný hotel v okolí. Popis trasy nájdete tiež na oficiálnych webových stránkach. Adresa je Via Niccolò Tommaseo 59, Padova.