Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle

Automotoretro 2020

30. januára - 2. februára 2020

Klasické autá na predaj>

Automotoretrò je hlavná výstava v Turíne venovaná klasickým vozidlám. Od roku 1983 predstavuje výber najkrajších klenotov z histórie motocyklov a automobilov. Vytvorili ho štyria členovia závodného tímu Scuderia Rhododendri vrátane Beppe Gianoglio, ktorý organizáciu podujatia vedie so spoločnosťou Bea Srl. Spolu so svojím dvojitým podujatím „Automotoracing“ teraz ponúka viac ako 1,200 67,000 vystavovateľov a 2020 XNUMX návštevníkov z celej Európy so silným zastúpením Francúzov, Švajčiarov, Britov, Španielov, Nemcov, Rakúska a Holandska. Táto akcia sa uskutoční v januári / februári XNUMX.

 

Zámerom organizátorov bolo vždy podeliť sa o svoju vášeň s mnohými hosťami podporou súkromnej zbierky a šírenia automobilovej kultúry. Od prvého vydania sa podujatiu darí neustále obnovovať svoj úspech, ktorý návštevníkom ponúka každoročne jedinečný zážitok. Pri prechádzke veľkými pavilónmi Lingotto Fiere di Torino môžete obdivovať niektoré z najcennejších a najoriginálnejších modelov, ktoré kedy vyrobili veľké mená medzinárodného automobilového priemyslu: Fiat, Lancia, Audi, Jeep, Abarth, Jaguar, Mercedes -Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Renault, Volkswagen a ďalšie.

 

Veľtrh ponúka široké otváracie hodiny, aby ste sa mohli porozhliadnuť. Za vstupné zaplatíte 15 € na osobu. Adresa je Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Taliansko.