Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Automotoretro 2021

Január - február 2021.

Klasické autá na predaj>

Hlavnou výstavou v Turíne venovanou klasickým vozidlám je Automotoretrò. Od roku 1983 predstavuje výber najkrajších klenotov z histórie motocyklov a automobilov. Vyrobili ju štyria členovia závodného tímu Scuderia Rhododendri vrátane Beppe Gianoglio, ktorý organizáciu podujatia vedie so spoločnosťou Bea Srl. Vďaka svojej dvojitej akcii „Automotoracing“ dnes ponúka viac ako 1,200 67,000 vystavovateľov a 2021 XNUMX návštevníkov z celej Európy so silnou účasťou Francúzov, Švajčiarov, Britov, Španielov, Nemcov, Rakúska a Holandska. Táto akcia sa uskutoční v januári / februári XNUMX.

 

Od prvého vydania sa podujatiu darí neustále obnovovať svoj úspech, ktorý návštevníkom ponúka každoročne jedinečný zážitok. Zámerom organizátorov bolo vždy podeliť sa o svoju vášeň s mnohými hosťami podporou súkromnej zbierky a šírenia automobilovej kultúry. Pri prechádzke veľkými pavilónmi Lingotto Fiere di Torino môžete obdivovať niektoré z najcennejších a najoriginálnejších modelov, aké kedy navrhli zvučné mená medzinárodného automobilového priemyslu: Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Renault, Volkswagen Fiat, Lancia, Audi, Jeep, Abarth a mnoho ďalších.

 

Veľtrh ponúka široké otváracie hodiny, aby ste sa mohli porozhliadnuť. Za vstupné zaplatíte okolo 15 € na osobu. Adresa je Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Taliansko.