Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Automotoretro 2022

Január - február 2022.

Klasické autá na predaj>

Automotoretrò je hlavná výstava v Turíne venovaná klasickým vozidlám. Výber najkrajších klenotov z histórie motocyklov a automobilov sa predstavil od roku 1983. Vytvorili ho štyria členovia závodného tímu Scuderia Rhododendri vrátane Beppe Gianoglio, ktorá organizáciu podujatia vedie so spoločnosťou Bea Srl. Spolu so svojím dvojitým podujatím „Automotoracing“ ponúka viac ako 1,200 67,000 vystavovateľov a 2022 XNUMX návštevníkov z celej Európy so silným zastúpením Francúzov, Švajčiarov, Britov, Španielov, Nemcov, Rakúska a Holandska. Táto akcia sa uskutoční v januári / februári XNUMX.

 

Zámerom organizátorov bolo vždy podeliť sa o svoju vášeň s mnohými hosťami podporou súkromnej zbierky a šírenia automobilovej kultúry. Podujatie dokázalo od prvého vydania znova a znova obnoviť svoj úspech a návštevníkom ponúka každoročne jedinečný zážitok. Pri prechádzke veľkými pavilónmi Lingotto Fiere di Torino môžete obdivovať niektoré z najcennejších a najoriginálnejších modelov, aké kedy vyrobili veľké mená medzinárodného automobilového priemyslu: Fiat, Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford, Renault, Volkswagen, Lancia, Audi, Jeep, Abarth a ďalšie.

 

Veľtrh má široké otváracie hodiny, aby ste sa mohli porozhliadnuť. Za vstupné zaplatíte okolo 15 € na osobu. Adresa je Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Taliansko.