Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Automotoretro 2022

Január - február 2022.

Automotoretrò je hlavnou výstavou v Turíne venovanou klasickým vozidlám. Výber najkrajších šperkov z histórie motocyklov a automobilov bol prezentovaný od 1983. Vytvorili ho štyria členovia pretekárskeho tímu Scuderia Rhododendri, vrátane Beppe Gianoglio, ktorý organizuje podujatie so spoločnosťou Bea Srl. Spolu s dvojitým podujatím „Automotoracing“ teraz ponúka viac ako 1,200 vystavovateľom a návštevníkom 67,000 z celej Európy so silnou francúzskou, švajčiarskou, britskou, španielskou, nemeckou, rakúskou a holandskou účasťou. Táto akcia sa uskutoční v januári / februári 2022.

Zámerom organizátorov bolo vždy podeliť sa o svoju vášeň s mnohými hosťami prostredníctvom podpory súkromného zberu a šírenia automobilovej kultúry. Podujatie dokázalo znovu a znovu obnoviť svoj úspech z prvého ročníka a každoročne ponúka návštevníkom jedinečný zážitok. Prechádzkou veľkými pavilónmi Lingotto Fiere di Torino môžete obdivovať niektoré z najcennejších a najoriginálnejších modelov, aké kedy vyrobili veľké mená medzinárodného automobilového priemyslu: Fiat, Jaguar, Mercedes-Benz, Peugeot, Porsche, Alfa Romeo, Ford , Renault, Volkswagen, Lancia, Audi, Jeep, Abarth a ďalšie.

Veľtrh má široké otváracie hodiny, aby ste sa mohli obzerať. Za vstupné zaplatíte okolo € 15 na osobu. Adresa je Via Demonte, 1 / D, 10126 Torino TO, Taliansko.