Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Grand Prix AvD 2026

Klasické autá na predaj>

Grand Prix AvD 2026

Nürburgring v Nemecku je jedným z najobľúbenejších miest na usporiadanie pretekov. Koná sa tu aj AvD Oldtimer Grand Prix. Ide o jedno z najväčších a najobľúbenejších podujatí veteránov na svete. Toto podujatie vám umožní vydať sa na veľkolepú a jedinečnú cestu cez 7 desaťročí histórie motoristického športu.
V piatok víkendu Grand Prix sa uskutoční 75-minútová kvalifikácia a 180-minútové preteky. Okrem sledovania pretekov si môžete prezrieť aj približne 500 pretekárskych áut z obdobia od konca 20. do začiatku 20. storočia.

Otváracie hodiny AvD Oldtimer Grand Prix 2026

AvD Oldtimer Grand Prix sa koná každoročne v auguste. Akcia začína v piatok a končí v nedeľu. Začína o 08:00 a končí okolo 19:00 v piatok, 21:30 v sobotu a 18:30 v nedeľu. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času užiť si všetky preteky. Pre viac informácií o časoch pretekov nájdete časové poriadky online na stránke AvD Oldtimer Grand Prix.

Vstupenky AvD Oldtimer Grand Prix 2026

Vstupné na toto podujatie sa každý deň líši. Napríklad v piatok dáte od 20 do 30 €, v sobotu za denný lístok okolo 60 €. V nedeľu stojí lístok od 30 do 40 eur. Je tu aj možnosť zakúpiť si víkendový lístok. To vám umožní navštíviť podujatie v sobotu a nedeľu a je to lacnejšie ako nákup 2 samostatných vstupeniek.

Urobte si víkend

AvD Oldtimer Grand Prix je podujatie, ktoré trvá tri dni. Keďže sa podujatie koná v Nemecku, jazda hore a dole nie je dobrou voľbou pre každého. Preto je to ideálna príležitosť, ako si oddýchnuť a stráviť krásny víkend. Na stránke AvD Oldtimer Grand Prix nájdete viac informácií o najlepšom ubytovaní.