Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Bremen Classic Motorshow 2020

Január 31 do februára 2, 2020.

Klasické autá na predaj>

Klasický autosalón v Brémach je prvou veľkou výstavou veteránov roku. Nájdete tu všetky klasické vozidlá, ktoré potrebujete pre úspešný štart do sezóny: automobily, motocykle, mladú klasiku, historický motoršport, náhradné diely a tipy na reštaurovanie. K dispozícii je výstavná plocha s rozlohou 4651 m², ktorá sa skladá z ôsmich hál, približne 45,000 650 návštevníkov a 12 vystavovateľov z XNUMX krajín. Brémsky klasický autosalón je miestom pre všetkých fanúšikov klasických automobilov.

 

Priatelia, podobne zmýšľajúci ľudia, odborníci a zberatelia sa tu schádzajú, aby si oddýchli a rozprávali o autách a motocykloch. Skúsenosti verejnosti, ponuka vysoko kvalitných výstav, mimoriadna atmosféra a jedinečné špeciálne predstavenia pre automobily a motocykle sú už roky dôvodom úspechu klasického autosalónu v Brémach. Sezóna začína v Brémach!

 

Otváracia doba výstavy je každý deň od 9:6 do 16:24. Toto vám umožní rozhliadnuť sa a vychutnať si túto krásnu výstavu. Vstupné je 1 € na osobu a deň a za dva dni zaplatíte 7 € na osobu. Cestujte na výstavisko a späť ľahko: Využite nové zariadenia Park & ​​Ride na letisku (parkovacie miesto 18). Postupujte podľa značiek na letisku v Brémach: Parkovisko a lístok na električku za XNUMX € (cena za vozidlo pre všetkých cestujúcich vrátane spiatočnej cesty električkou). Cesta trvá približne XNUMX minút. Zastávka na Blumenthalstraße.

Cestujte pohodlne na predné dvere výstaviska - vyhnite sa dopravným zápcham a hľadáte parkovacie miesto!