Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Bremen Classic Motorshow 2020

Január 31 do februára 2, 2020.

Klasický autosalón v Brémach je prvou veľkou výstavou historických automobilov v tomto roku. Tu nájdete všetky klasické vozidlá, ktoré potrebujete pre úspešný štart do sezóny: autá, motocykle, mladá klasika, historický motoristický šport, náhradné diely a tipy na reštaurovanie. Nachádza sa tu výstavná plocha 4651 m & sup2; Klasický autosalón v Brémach, ktorý pozostáva z ôsmich sál, okolo návštevníkov 45,000 a vystavovateľov 650 z krajín 12, je miestom pre všetkých priaznivcov klasických automobilov.

Priatelia, podobne zmýšľajúci ľudia, odborníci a zberatelia sa tu schádzajú, aby si oddýchli a rozprávali o autách a motocykloch. Skúsenosti verejnosti, ponuka vysoko kvalitných výstav, mimoriadna atmosféra a jedinečné špeciálne predstavenia pre automobily a motocykle sú už roky dôvodom úspechu klasického autosalónu v Brémach. Sezóna začína v Brémach!

Otváracie hodiny výstavy sú každý deň od 9 am do 6 pm. To vám umožní rozhliadnuť sa a vychutnať si túto krásnu výstavu. Vstupné je € 16 na osobu a deň a na dva dni platíte € 24 na osobu. Jednoducho cestujte na výstavu a späť: Využite nové zariadenia Park & ​​Ride na letisku (parkovacie miesto 1). Postupujte podľa letiskových značiek v Brémach: Parkovacie a električkové lístky za € 7 (cena za vozidlo pre všetkých cestujúcich vrátane spiatočnej cesty električkou). Cesta trvá približne 18 minút. Zastávka na Blumenthalstraße.

Cestujte pohodlne na predné dvere výstaviska - vyhnite sa dopravným zápcham a hľadáte parkovacie miesto!