Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Bremen Classic Motorshow 2021

Februára 2021.

Prvou veľkou výstavou klasických automobilov v tomto roku je Classic Motor Show v Brémach. Tu nájdete všetky klasické vozidlá, ktoré potrebujete pre úspešný začiatok sezóny: autá, motocykle, mladá klasika, historický motoristický šport, náhradné diely a tipy na reštaurovanie. S výstavným priestorom pozostávajúcim z ôsmich sál s celkovým počtom 4651 m & sup2, okolo návštevníkov 45,000 a vystavovateľov 650 z krajín 12, je Bremen Classic Motor Show vhodným miestom pre všetkých priaznivcov klasických automobilov.

Odborníci, zberatelia, priatelia a podobne zmýšľajúci ľudia sa tu schádzajú, aby si oddýchli a rozprávali o autách a motocykloch. Skúsenosti verejnosti, ponuka vysoko kvalitných výstav, mimoriadna atmosféra a jedinečné špeciálne predstavenia pre automobily a motocykle sú už roky dôvodom úspechu klasického autosalónu v Brémach. Sezóna začína v Brémach!

Otváracie hodiny výstavy sú veľmi široké. To vám umožní rozhliadnuť sa a vychutnať si túto krásnu výstavu. Vstupné je cca € 16 na osobu a deň a na dva dni zaplatíte okolo € 24 na osobu. S výstavou môžete cestovať ľahko a rýchlo: Využite nové zariadenia Park & ​​Ride na letisku (parkovacie miesto 1). Jednoducho postupujte podľa letiskových značiek v Brémach: Parkovacie a električkové lístky za € 7 (cena za vozidlo pre všetkých cestujúcich vrátane spiatočnej cesty električkou). Cesta trvá približne 18 minút. Zastávka na Blumenthalstraße.

Vyhnite sa dopravným zápcham a hľadáte parkovacie miesto - pohodlne cestujte na predné dvere výstaviska!