Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Bremen Classic Motorshow 2021

Februára 2021.

Klasické autá na predaj>

Prvou veľkou výstavou klasických automobilov tohto roku je klasický autosalón v Brémach. Nájdete tu všetky klasické vozidlá potrebné pre úspešný štart sezóny: autá, motocykle, mladú klasiku, historický motoršport, náhradné diely a tipy na reštaurovanie. S výstavnou plochou pozostávajúcou z ôsmich hál s celkovou rozlohou 4651 m², približne 45,000 650 návštevníkmi a 12 vystavovateľmi z XNUMX krajín, je klasický autosalón v Brémach miestom pre všetkých fanúšikov klasických automobilov.

 

Odborníci, zberatelia, priatelia a podobne zmýšľajúci ľudia sa tu schádzajú, aby si oddýchli a rozprávali o autách a motocykloch. Skúsenosti verejnosti, ponuka vysoko kvalitných výstav, mimoriadna atmosféra a jedinečné špeciálne predstavenia pre automobily a motocykle sú už roky dôvodom úspechu klasického autosalónu v Brémach. Sezóna začína v Brémach!

 

Otváracia doba výstavy je veľmi široká. Toto vám umožní rozhliadnuť sa a vychutnať si túto krásnu výstavu. Vstupné je približne 16 € na osobu a deň a za dva dni zaplatíte okolo 24 € na osobu. Na výstavisko a z neho sa dá cestovať ľahko: Využite nové zariadenia Park & ​​Ride na letisku (parkovacie miesto 1). Jednoducho nasledujte značenie na letisku v Brémach: Parkovanie a lístok na električku za 7 € (cena za vozidlo pre všetkých cestujúcich vrátane spiatočnej cesty električkou). Cesta trvá asi 18 minút. Zastávka na Blumenthalstraße.

Vyhnite sa dopravným zápcham a hľadáte parkovacie miesto - pohodlne cestujte na predné dvere výstaviska!