Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Bremen Classic Motorshow 2022

Februára 2022.

Classic Motor Show v Brémach je prvou veľkou klasickou automobilovou show roku. Nájdete tu všetky klasické vozidlá, ktoré potrebujete pre úspešný štart do sezóny: autá, motocykle, náhradné diely, tipy na reštaurovanie, mladé klasiky a historické motoristické športy. S výstavným priestorom 4651 m & sup2; V ôsmich halách, okolo návštevníkov 45,000 a vystavovateľov 650 z krajín 12, je klasický autosalón v Brémach miestom pre všetkých milovníkov klasických automobilov.

Mimoriadna atmosféra a jedinečné špeciálne predstavenia pre automobily a motocykle, odbornosť verejnosti a ponuka vysoko kvalitných výstav boli už roky dôvodom úspechu Bremen Classic Motor Show. Priatelia, podobne zmýšľajúci ľudia, odborníci a zberatelia sa tu schádzajú, aby si oddýchli a rozprávali o autách a motocykloch.

K dispozícii sú široké otváracie hodiny, aby ste sa mohli rozhliadnuť a vychutnať si túto krásnu výstavu. Vstupné je okolo € 16 na osobu a deň a za dva dni zaplatíte okolo € 24 na osobu. Jednoducho cestujte na výstavu a späť: teraz môžete využiť nové zariadenia Park & ​​Ride na letisku (parkovacie miesto 1). Postupujte podľa letiskových značiek v Brémach: Parkovacie a električkové lístky za € 7 (cena za vozidlo pre všetkých cestujúcich vrátane spiatočnej cesty električkou). Cesta trvá približne 18 minút. Zastávka na Blumenthalstraße.

Cestujte pohodlne na predné dvere výstavného centra - vyhnite sa dopravným zápcham a hľadajte parkovacie miesto!