Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Bremen Classic Motorshow 2022

Februára 2022.

Klasické autá na predaj>

Klasický autosalón v Brémach je prvým významným predstavením klasických automobilov v roku. Nájdete tu všetky klasické vozidlá, ktoré potrebujete pre úspešný štart do sezóny: autá, motocykle, náhradné diely, tipy na reštaurovanie, mladá klasika a historický motoršport. S výstavnou plochou 4651 m² v ôsmich halách, približne 45,000 650 návštevníkmi a 12 vystavovateľmi z XNUMX krajín je Bremen Classic Motor Show miestom pre všetkých milovníkov klasických automobilov.

 

Mimoriadna atmosféra a jedinečné špeciálne predstavenia pre automobily a motocykle, odbornosť verejnosti a ponuka vysoko kvalitných výstav boli už roky dôvodom úspechu Bremen Classic Motor Show. Priatelia, podobne zmýšľajúci ľudia, odborníci a zberatelia sa tu schádzajú, aby si oddýchli a rozprávali o autách a motocykloch.

 

Existuje široká otváracia doba, takže sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si túto krásnu výstavu. Vstupné sa pohybuje okolo 16 € na osobu a deň a za dva dni zaplatíte okolo 24 € na osobu. Cestujte na výstavisko a späť ľahko: odteraz môžete na letisku využívať nové zariadenia Park & ​​Ride (parkovacie miesto 1). Postupujte podľa značiek na letisku v Brémach: Parkovisko a lístok na električku za 7 € (cena za vozidlo pre všetkých cestujúcich vrátane spiatočnej cesty električkou). Cesta trvá približne 18 minút. Zastávka na Blumenthalstraße.

 

Cestujte pohodlne na predné dvere výstavného centra - vyhnite sa dopravným zápcham a hľadajte parkovacie miesto!