Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britský autojumble 2020

Júna 21, 2020

Klasické autá na predaj>

Britisch Autojumble je veľtrh viac ako 1000 klasických anglických automobilov a veľa zábavy. Na webe Lido je viac ako 2000 návštevníkov. Všetci členovia možných anglických automobilových klubov sa stretnú, aby predviedli svoje krásne autá. Môžete si tiež kúpiť náhradné diely do auta a klasické autá za atraktívnu cenu. Okrem toho mnoho obchodníkov predstaví svoje výrobky súvisiace s automobilmi. Toto všestranné podujatie sa uskutoční 21. júna 2020.

 

Okrem obdivovania klasických automobilov a ich komponentov bude prítomná aj jazzová skupina Mardigrass, ktorá zabezpečí ich skvelú dixi hudbu. Kým sa tešíte z kapely, máte dostatok možností na občerstvenie a drink na pohostinskom námestí. Je to deň, v ktorom zohrávajú hlavnú úlohu spoločenstvá, znovuzjednotenie a uznanie. MGCarclub je zodpovedný za organizáciu a implementácia je v rukách britského tímu autojumble.

 

Široká otváracia doba vám dáva príležitosť rozhliadnuť sa a užiť si všetky krásne veci. Neexistuje žiadny vstupný poplatok, pretože táto udalosť klasického automobilu vo Waalwijku je zadarmo! Adresa je Lido Park in Waalwijk.