Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle

Britský autojumble 2021

júna 2021

Klasické autá na predaj>

Britisch Autojumble je udalosťou viac ako 1000 2000 anglických klasických automobilov a veľa zábavy, čiastočne vďaka viac ako 2021 návštevníkom, ktorí sa nachádzajú v lokalite Lido. Všetci členovia možných anglických automobilových klubov sa stretnú, aby predviedli svoje krásne autá. Môžete si tiež kúpiť náhradné diely do auta a klasické autá za atraktívnu cenu. Okrem toho mnoho obchodníkov predstaví svoje výrobky súvisiace s automobilmi. Toto veľké podujatie sa koná v júni XNUMX.

 

Okrem obdivovania klasických automobilov a ich komponentov bude prítomná aj jazzová skupina Mardigrass, ktorá zabezpečí ich skvelú dixi hudbu. Keď sa tešíte z kapely, máte na pohostinskom námestí dostatok príležitostí na občerstvenie a pitie. Je to deň, v ktorom zohrávajú hlavnú úlohu spoločenstvá, znovuzjednotenie a uznanie. MGCarclub je zodpovedný za organizáciu a implementácia je v rukách britského tímu autojumble.

 

Vďaka širokej otváracej dobe budete mať možnosť rozhliadnuť sa a užiť si všetky krásne veci. Neexistuje žiadny vstupný poplatok, pretože táto udalosť klasického automobilu vo Waalwijku je zadarmo! Adresa je Lido Park in Waalwijk.