Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britský autojumble 2022

júna 2022

Klasické autá na predaj>

Existuje viac ako 1000 klasických anglických automobilov a veľa zábavy: Britisch Autojumble vo Waalwijku. Na webe Lido je viac ako 2000 návštevníkov. Členovia všetkých možných anglických autoklubov sa stretávajú, aby predviedli svoje skvelé autá. Na podujatí je tiež možnosť kúpiť automobilové súčiastky a klasické autá za atraktívnu cenu. Okrem toho mnoho obchodníkov predstaví svoje výrobky súvisiace s automobilmi. Táto všestranná udalosť sa uskutoční v júni 2022.

 

Prítomná bude jazzová skupina Mardigrass, ktorá okrem obdivovania klasických automobilov a ich častí zabezpečí ich skvelú dixi hudbu. Kým sa tešíte z kapely, máte dostatok možností na občerstvenie a drink na pohostinskom námestí. Je to deň, v ktorom zohrávajú vedúcu úlohu znovuzjednotenie, svedomitosť a uznanie. Implementácia je v rukách britského tímu autojumble a organizácia je zodpovedná za MGCarclub.

 

Vďaka dlhej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť a užiť si všetky krásne autá. Neexistuje žiadny vstupný poplatok, čo znamená, že táto klasická automobilová udalosť vo Waalwijku je zadarmo! Adresa je Lido Park in Waalwijk.