Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britský autojumble 2023

júna 2023

Klasické autá na predaj>

Existuje viac ako 1000 klasických anglických automobilov a veľa zábavy: British Autojumble vo Waalwijku. V areáli Lido je prítomných viac ako 2000 návštevníkov. Členovia všetkých možných anglických autoklubov sa stretávajú, aby predviedli svoje skvelé autá. Na podujatí je tiež možnosť kúpiť súčiastky a klasické autá za atraktívnu cenu. Okrem toho mnoho obchodníkov predstaví svoje výrobky súvisiace s automobilmi. Táto veľká udalosť je v júni 2023.

 

Mardigrass jazzová skupina sa tu bude starať o svoju skvelú dixi hudbu, okrem obdivovania klasických automobilov a ich častí. Zatiaľ čo sa tešíte z kapely, máte na stravovacom námestí dostatok príležitostí na občerstvenie a pitie. Je to deň, v ktorom zohrávajú vedúcu úlohu znovuzjednotenie, zábava a uznanie. Implementácia je v rukách britského tímu autojumble a organizácia je zodpovedná za MGCarclub.

 

Vďaka dlhej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť a užiť si všetky krásne autá. Vstupné nie je nič, pretože táto udalosť klasického automobilu vo Waalwijku je zadarmo! Adresa je Lido Park in Waalwijk.