Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britský autojumble 2024

júna 2024

Klasické autá na predaj>

British Autojumble in Waalwijk má viac ako 1000 klasických anglických automobilov a veľa zábavy. Každý rok je v areáli Lido prítomných viac ako 2000 návštevníkov. Tu sa stretávajú členovia všetkých možných anglických klubov automobilov, aby predstavili svoje úžasné autá. Na podujatí je tiež možnosť kúpiť súčiastky a klasické autá za atraktívnu cenu. Okrem toho mnoho obchodníkov predstaví svoje výrobky súvisiace s automobilmi. Toto veľké podujatie sa uskutoční v júni 2024.

 

Popri obdivovaní klasických áut a ich častí tu bude aj jazzová skupina Mardigrass, ktorá im poskytne skvelú dixi hudbu. Zatiaľ čo sa tešíte z kapely, máte na stravovacom námestí dostatok príležitostí na občerstvenie a pitie. Je to deň, v ktorom zohrávajú vedúcu úlohu znovuzjednotenie, zábava a uznanie. Implementácia je v rukách britského tímu autojumble a organizácia je zodpovedná za MGCarclub.

 

Vďaka predĺženiu otváracích hodín sa môžete rozhliadnuť po svojom voľnom čase. Táto klasická automobilová udalosť vo Waalwijku je zadarmo! Adresa je Lido Park in Waalwijk.