Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britský autojumble 2025

Klasické autá na predaj>

Britský AutoJumble 2025

British Autojumble je podujatie, ktoré sa každoročne koná vo Waalwijku na mieste Lido. Podujatie každoročne priláka viac ako 2000 návštevníkov. Na mieste môžete vidieť viac ako 1000 anglických veteránov. Na British Autojumble sa stretávajú členovia všetkých možných anglických autoklubov, aby predstavili svoje skvelé autá. Môžete tu nielen vidieť starobince, ale aj kúpiť diely a staromódne za príjemnú cenu.

Okrem historických áut a súčiastok sa o podujatie postará jazzová kapela Mardigrass so svojou skvelou dixi hudbou. Počas zábavy s kapelou je veľa príležitostí na občerstvenie a drink na cateringovom námestí. Je to skvelý deň, kde sú kľúčové stretnutia, zábava a uznanie. Implementáciu má v rukách tím UK Autojumble a za organizáciu zodpovedá MGCarclub.

Otváracie hodiny British Autojumble 2025

British Autojumble 2025 sa koná každoročne v júni. Ide o jednodňové podujatie a počas celého dňa môžete navštíviť nádherné britské autá.

Britské vstupné na Autojumble 2025

Platiť za túto udalosť? To je zbytočné. British Autojumble je zadarmo na návštevu v parku Lido vo Waalwijku v Holandsku.