Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britský autojumble 2027

Klasické autá na predaj>

Britský autojumble 2027

Britská autojumble. Podujatie organizované v lokalite Lido vo Waalwijku v Holandsku. Každý rok je tu viac ako 2000 návštevníkov, ktorí môžu navštíviť okolo 1000 anglických klasických automobilov. Okrem toho sa na British Autojumble stretávajú členovia rôznych anglických autoklubov, aby predstavili svoje skvelé veterány. Môžete tu tiež získať diely pre svoje vlastné klasické autá.

Okrem historických áut a súčiastok sa o podujatie postará jazzová kapela Mardigrass so svojou skvelou dixi hudbou. Počas zábavy s kapelou je veľa príležitostí na občerstvenie a drink na cateringovom námestí. Je to skvelý deň, kde sú kľúčové stretnutia, zábava a uznanie. Implementáciu má v rukách tím UK Autojumble a za organizáciu zodpovedá MGCarclub.

Aké klasické autá možno vidieť počas British Autojumble 2027

Ako naznačuje názov British Autojumble, sú tu prítomné britské klasické autá. Spomeňte si na značky ako: Austin Healey, Bentley, Caterham, Jaguar, Rolls Royce, Jensen-Healey, Rover a Trident.

Otváracie hodiny British Autojumble 2027

British Autojumble 2027 sa koná každoročne v júni. Ide o jednodňové podujatie a počas celého dňa môžete navštíviť nádherné britské autá.

Britské vstupné na Autojumble 2027

Platiť za túto udalosť? To je zbytočné. British Autojumble je zadarmo na návštevu v parku Lido vo Waalwijku v Holandsku.