Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britské autá a životný štýl 2020

3. a 4. októbra 2020

Klasické autá na predaj>

British Cars & Lifestyle nie je kvôli vírusu Corona v marci tohto roku, ale bol presunutý na 3. a 4. októbra.

 

British Cars & Lifestyle je nielen najväčšou, ale aj najpohodlnejšou udalosťou pre milovníkov anglických automobilov, Veľkej Británie a vidieckeho životného štýlu. Podujatie je British Best už viac ako 25 rokov, ale každý rok má nových vystavovateľov, ďalšie automobily a nové produkty. Vďaka tomu nie je British Cars & Lifestyle nikdy rovnaký.

 

Na veľtrhu je okolo 200 vystavovateľov, čo zďaleka predstavuje najväčší veľtrh v Spojenom kráľovstve. Každý má niečo: starožitnosti, oblečenie, šperky, knižnice, kožené kreslá, riad, látky, ručne vyrábané topánky, topánky, marmelády, fondán a pochúťky. V írskej krčme je tiež veľa zábavy, ako napríklad: anglické popové piesne a škótske dudy. Je to však hlavne trh s mnohými krásnymi anglickými klasickými automobilmi.

 

British Cars & Lifestyle je miesto, kde si prídu na svoje muži aj ženy. Tam, kde si ženy užívajú medzi stánkami životného štýlu, sa muži pozerajú medzi jednotlivé časti. Mnoho z vystavovateľov prichádza s jednou automobilovou súčasťou alebo unikátnym kusom starožitností, ktorý nie je v Holandsku k dispozícii. Existujú aj anglické exkluzívne značky automobilov, ako napríklad: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Potom sú tu klasici Austin Healey, MG, Rolls Royce, Alvis, Riley, Triumph, Morgan a Classic Mini.

 

Vďaka dlhým otváracím hodinám si môžete tento všestranný veľtrh vychutnať vo svojom voľnom čase. Za vstupný lístok zaplatíte asi 15 € na osobu a deň. Deti do 12 rokov sú zadarmo. Adresa podujatia je Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).