Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britské autá a životný štýl 2022

March 2022

Klasické autá na predaj>

Podujatie, ktoré je už viac ako 25 rokov British Best: British Cars & Lifestyle. Napriek tomu každý rok pribúdajú noví vystavovatelia, ďalšie automobily a nové výrobky. Výsledkom je, že British Cars & Lifestyle nie je nikdy rovnaký. British Cars & Lifestyle je nielen najväčšou, ale aj najzábavnejšou udalosťou pre milovníkov anglických automobilov, Veľkej Británie a životného štýlu. Akcia sa bude konať v marci 2022 tohto roku.

 

Na veľtrhu je okolo 200 vystavovateľov, čo zďaleka predstavuje najväčšiu výstavu vo Veľkej Británii. Každý má niečo: starožitnosti, odevy, šperky, knižnice, kožené kreslá, riad, látky, ručne vyrábané topánky, topánky, marmelády, fondán a pochúťky. V írskej krčme je tiež veľa zábavy, ako napríklad: anglické popové piesne a škótske dudy. Je to však hlavne výstava s mnohými krásnymi anglickými klasickými automobilmi.

 

British Cars & Lifestyle je miesto, kde sa môžu zabaviť muži aj ženy. Ženy si môžu užiť medzi stánkami so životným štýlom a muži si pozrieť časti. Mnoho vystavovateľov, ktorí sú prítomní na veľtrhu, prichádza s jednou súčasťou auta alebo s unikátnym kusom starožitností, ktorý nie je k dispozícii v Holandsku. Existujú aj anglické exkluzívne značky automobilov, ako napríklad: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Potom sú tu klasici z Austin Healey, MG, Rolls Royce, Alvis, Riley, Triumph, Morgan a Classic Mini.

Z dôvodu dlhých otváracích hodín máte dostatok času sa porozhliadnuť po tomto všestrannom veľtrhu. Za vstupenku zaplatíte asi 15 € na osobu a deň. Deti do 12 rokov sú zadarmo. Adresa podujatia je Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).