Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Britské autá a životný štýl 2023

March 2023

Klasické autá na predaj>

Na veľtrhu je približne 200 vystavovateľov, čo zďaleka predstavuje najväčšiu výstavu vo Veľkej Británii. Každý má niečo: starožitnosti, odevy, šperky, knižnice, kožené kreslá, riad, látky, ručne vyrábané topánky, topánky, marmelády, fondán a pochúťky. Existuje tiež veľa vecí, ako sú: anglické popové piesne a škótske dudy v írskej krčme. Je to však hlavne výstava s mnohými krásnymi anglickými klasickými automobilmi.

 

Je to udalosť, ktorá je British Best už viac ako 25 rokov. Napriek tomu každý rok pribúdajú noví vystavovatelia, ďalšie automobily a nové výrobky. Vďaka tomu sa British Cars & Lifestyle každý rok líši. Podujatie sa uskutoční v marci 2023 tohto roku.

 

Mnoho vystavovateľov prichádza s automobilovou súčasťou alebo unikátnym kusom starožitností, ktorý v Holandsku nie je k dispozícii. British Cars & Lifestyle je miesto, kde sa môžu zabaviť muži aj ženy. Existujú aj anglické exkluzívne značky automobilov, ako napríklad: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Potom sú tu klasici od Austina Healeyho, Rileyho, MG, Rolls Royce, Alvisa, Triumph, Morgan a Classic Mini.

 

Existujú dlhé otváracie hodiny, ktoré vám dávajú príležitosť rozhliadnuť sa na tomto fantastickom veľtrhu. Vstupný lístok stojí asi 15 € na osobu a deň. Deti do 12 rokov sú zadarmo. Adresa podujatia je Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).