Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Britské autá a životný štýl 2024

March 2024

Klasické autá na predaj>

Na veľtrhu je okolo 200 vystavovateľov, čo z neho robí jedného z najväčších vo Veľkej Británii. Na veľtrhu je pre každého niečo: starožitnosti, odevy, šperky, knižnice, kožené kreslá, riad, látky a pochúťky. Existuje tiež veľa vecí, ako sú: anglické popové piesne a škótske dudy v írskej krčme. Predovšetkým je to výstava s mnohými krásnymi anglickými klasickými automobilmi.

 

Je to výstava, ktorá je British Best už viac ako 25 rokov. Napriek tomu každý rok pribúdajú noví vystavovatelia, ďalšie automobily a nové výrobky. Vďaka tomu sa British Cars & Lifestyle každý rok líši. Akcia sa uskutoční v marci 2024 tohto roku.

 

Mnoho vystavovateľov prichádza s automobilovou súčasťou alebo unikátnym kusom starožitností, ktorý v Holandsku nie je k dispozícii. v British Cars & Lifestyle sa môžu zabaviť muži aj ženy. Existujú anglické exkluzívne značky automobilov, ako napríklad: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Okrem toho existujú klasici Austin Healey, Riley, MG, Rolls Royce, Alvis, Triumph, Morgan a Classic Mini.

 

Existujú dlhé otváracie hodiny, takže sa môžete rozhliadnuť okolo svojho voľného času a užiť si tento fantastický veľtrh. Vstupné je približne 15 € na osobu a deň. Deti do 12 rokov sú zadarmo. Adresa podujatia je Graafsebaan 133, 5248 NL Rosmalen ('s-Hertogenbosch).