Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britské autá a životný štýl 2026

Klasické autá na predaj>

Britské autá a životný štýl 2026

S viac ako 200 vystavovateľmi je tento veľtrh jedným z najväčších v Spojenom kráľovstve. Už viac ako 25 rokov je britským najlepším. Napriek tomu sú tu každý rok noví vystavovatelia, iné autá a novinky. Výsledkom je, že britské autá a životný štýl sú každý rok iné.

Na veľtrhu si každý nájde niečo: starožitnosti, odevy, šperky, knižnice, kožené kreslá, riad, látky a lahôdky. Je tu tiež veľa možností, ako napríklad anglické popové piesne a škótske gajdy v Irish Pub. Ale nezabudnite na všetky krásne anglické klasické autá. Spomeňte si na exkluzívne britské značky automobilov, ako napríklad: Jaguar, Land Rover, Range Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Okrem toho môžete samozrejme vidieť klasické autá Austina Healeyho, Rileyho, MG, Rolls Royce, Alvisa, Triumph, Morgan a Mini. Vystavovatelia prichádzajú najmä s autodielom alebo unikátnym kusom starožitnosti, ktorý v Holandsku nie je dostupný.

Otváracie hodiny British Cars and Lifestyle 2026

Tento veľtrh sa koná každoročne v marci. Ide o dvojdňové podujatie a miestom konania je Autotron v 's-Hertogenbosch, Holandsko. Jarmok začína okolo 9. až 10. hodiny ráno až do začiatku večera. Tieto predĺžené otváracie hodiny poskytujú dostatok času na to, aby ste si užili všetko, čo tento veľtrh ponúka.

Britské autá a životný štýl 2026 vstupné

Ako dospelý stratíte za deň 10 až 20 eur. Máte deti do 12 rokov alebo do 12 rokov? Potom si tento veľtrh môžete pozrieť zadarmo.

Urobte si víkend!

Keďže British Cars and Lifestyle 2026 je 2-dňové podujatie, je fantastický nápad okamžite ho premeniť na víkendový výlet, okrem samotného podujatia sa v oblasti 's-Hertogenbosch dá zažiť oveľa viac. Môžete si urobiť nádhernú plavbu takzvaným „dieze“, navštíviť Sint-Jan, nehovoriac o chutnom jedle v reštauráciách.