Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Britské autá a životný štýl 2027

Klasické autá na predaj>

Britské autá a životný štýl 2027

S viac ako 200 vystavovateľmi je tento veľtrh jedným z najväčších v Spojenom kráľovstve. Už viac ako 25 rokov je britským najlepším. Napriek tomu sú tu každý rok noví vystavovatelia, iné autá a novinky. Výsledkom je, že britské autá a životný štýl sú každý rok iné.
Na veľtrhu si každý nájde niečo: starožitnosti, odevy, šperky, knižnice, kožené kreslá, riad, látky a lahôdky. Je tu tiež veľa možností, ako napríklad anglické popové piesne a škótske gajdy v Irish Pub.

Aké historické autá sú vystavené na British Cars and Lifestyle 2027

Ako už názov napovedá, nechýbajú britskí starodávni ľudia. Spomeňte si na exkluzívne značky, ako sú: Jaguar, Land Rover, Mini, Lotus, Aston Martin a Bentley. Okrem toho značky ako Austin Healey, Riley, MG, Rolls Royce, Alvis a Triumph samozrejme nesmie chýbať.

Otváracie hodiny British Cars and Lifestyle 2027

Tento veľtrh sa koná každoročne v marci. Ide o dvojdňové podujatie a miestom konania je Autotron v 's-Hertogenbosch, Holandsko. Jarmok začína okolo 9. až 10. hodiny ráno až do začiatku večera. Tieto predĺžené otváracie hodiny poskytujú dostatok času na to, aby ste si užili všetko, čo tento veľtrh ponúka.

Britské autá a životný štýl 2027 vstupné

Ako dospelý stratíte za deň 10 až 20 eur. Máte deti do 12 rokov alebo do 12 rokov? Potom si tento veľtrh môžete pozrieť zadarmo.

Urobte si víkend!

Keďže British Cars and Lifestyle 2027 je 2-dňové podujatie, je fantastický nápad okamžite ho premeniť na víkendový výlet, okrem samotného podujatia sa v oblasti 's-Hertogenbosch dá zažiť oveľa viac. Môžete si urobiť nádhernú plavbu takzvaným „dieze“, navštíviť Sint-Jan, nehovoriac o chutnom jedle v reštauráciách.