Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Show Oldtimer v Budapešti 2021

Výstava Oldtimer v Budapešti 9. - 11. apríla 2021

Klasické autá na predaj>

Napriek koronovým opatreniam sa uskutočnila 15. výstava Oldtimer v Budapešti, ktorá mala úspech. Ďalšia prehliadka Oldtimer sa plánuje v Budapešti v roku 2021. Akcia klasických automobilov sa uskutoční od 9. do 11. apríla 2021.

 

Oldtimers z celého sveta

Milovníci historických automobilov si môžu dopriať budapeštiansku prehliadku Oldtimer Show. Na tejto udalosti s klasickými automobilmi nájdete všetky druhy veteránov z celého sveta. Pretože sa bude konať od 9. do 11. apríla, dúfame, že si prvé slnečné lúče užijeme s otvorenou strechou.

 

Oldtimer Show Budapešť plná zábavy

Okrem obdivovania najkrajších historických automobilov si môžete počas zábavného programu Oldtimer Show v Budapešti vychutnať zábavu, aktivity a maďarskú gastronómiu. Do areálu festivalu sa zapoja aj park historických železníc a park Water Tower. Historický železničný park dnes dokonca ponúka niekoľko ukážok klasických lokomotív. Celková plocha podujatia s klasickými automobilmi je najmenej 10 hektárov.

 

Okrem návštevníka výstavy Oldtimer v Budapešti sa môžete zaregistrovať aj ako klasický automobilový klub alebo ako vystavovateľ v mene spoločnosti.

 

Budapeštianska prehliadka oldtimerov je miestom pre všetkých fanúšikov klasických automobilov.