Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2025

Klasické autá na predaj>

Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2025

Chantilly Arts et Elégance Richard Mille je udalosť, ktorú by si nadšenci áut nemali nechať ujsť. V Chantilly Arts et Elégance Richard Mille vzniká unikátne múzeum automobilov spojením a vystavením najkrajších automobilov na svete, mladých aj starých. Chantilly Arts et Elégance Richard Mille je predovšetkým o elegancii, ktorá sa odráža vo všetkom.

Na podujatí si môžu malí aj veľkí užiť obrovskú rozmanitosť podujatí, výstav, obchodov s oblečením, kaderníckych salónov a workshopov, ktoré sa organizujú. Pre automobilových nadšencov sú tu známe preteky Concours d'Elégance, Concours d'Etat a Grand Prix des Clubs. Pre deti je tu možnosť povoziť sa na koni, k dispozícii je kolotoč, šliapacie autíčka. Okrem toho sa konajú aj workshopy, ako napríklad známy šľahačkový workshop.

Otváracie hodiny Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2025

Chantilly Arts et Elégance Richard Mille sa koná každý september v nedeľu. V túto nedeľu môžete podujatie navštíviť počas celého dňa. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času si všetko pozrieť a užiť si krásnu akciu francúzskych áut.

Vstupné na Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2025

Vstupné na Chantilly Arts et Elégance Richard Mille sa pohybuje od 30 do 50 eur pre dospelých. Pre mládež od dvanástich do osemnástich rokov je cena polovičná oproti dospelým. Za lístok pre deti do XNUMX rokov sa neplatí. Podujatie môžu navštíviť zadarmo. Okrem vstupu do areálu je v cene lístka aj parkovanie.

Parkovanie na Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2025

Parkovanie je možné na jednom z mnohých parkovacích miest na pozemku. Parkovacie miesta sú dostupné pre každého a cena za parkovanie je zahrnutá v lístkoch. Keď si zakúpite VIP lístok, nemusíte parkovať na bežnom parkovisku. Potom vám bude pridelené špeciálne parkovacie miesto.

Staňte sa vystavovateľom na Chantilly Arts et Elegance Richard Mille 2025

Je tu tiež možnosť stať sa vystavovateľom. To vám umožní všetkým ukázať svoje vlastné krásne klasické auto. Za týmto účelom musíte kontaktovať organizáciu, ktorá vám pomôže ďalej. Kontaktné informácie nájdete na stránke Chantilly Arts et Elegance Richard Mille.