Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2027

Klasické autá na predaj>

Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2027

Chantilly Arts et Elégance Richard Mille je udalosť, ktorú by si nadšenci áut nemali nechať ujsť. V Chantilly Arts et Elégance Richard Mille vzniká unikátne múzeum automobilov spojením a vystavením najkrajších automobilov na svete, mladých aj starých. Chantilly Arts et Elégance Richard Mille je predovšetkým o elegancii, ktorá sa odráža vo všetkom.

Na podujatí si môžu malí aj veľkí užiť obrovskú rozmanitosť podujatí, výstav, obchodov s oblečením, kaderníckych salónov a workshopov, ktoré sa organizujú. Pre automobilových nadšencov sú tu známe preteky Concours d'Elégance, Concours d'Etat a Grand Prix des Clubs. Pre deti je tu možnosť povoziť sa na koni, k dispozícii je kolotoč, šliapacie autíčka. Okrem toho sa konajú aj workshopy, ako napríklad známy šľahačkový workshop.

Aké historické autá môžete vidieť na veľtrhu Chartilly Arts et Elégance Richard Mille 2027

Toto podujatie tvorí luxus a elegancia. To sa odráža aj na vozidlách, ktoré sú tu vystavené. Najlepšia nádhera z minulosti, súčasnosti a budúcnosti automobilového sveta. Spomeňte si na značky ako Morgan, Ferrari, Lamborghini, Rolls Royce, Bentley, Maserati, Jaguar, Mercedes-Benz, McLaren, Pagani, Bugatti, Porsche, Lotus, DeLorean, De Tomaso, Koenigsegg a Aston Martin.

Otváracie hodiny Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2027

Chantilly Arts et Elégance Richard Mille sa koná každý september v nedeľu. V túto nedeľu môžete podujatie navštíviť počas celého dňa. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času si všetko pozrieť a užiť si krásnu akciu francúzskych áut.

Vstupné na Chantilly Arts et Elégance Richard Mille 2027

Vstupné na Chantilly Arts et Elégance Richard Mille sa pohybuje od 30 do 50 eur pre dospelých. Pre mládež od dvanástich do osemnástich rokov je cena polovičná oproti dospelým. Za lístok pre deti do XNUMX rokov sa neplatí. Podujatie môžu navštíviť zadarmo. Okrem vstupu do areálu je v cene lístka aj parkovanie.