Nedeľa 4. augusta CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (10:00-14:00) - júl a august OTVORENÉ ako obvykle


brod

Vlastníte Ford a chcete svoju vášeň ukázať aj ostatným, alebo ste len fanúšikom tejto krásnej značky. Potom stať sa členom klubu Ford Classic Car Club je naozaj niečo pre vás. V klube Ford Classic Car Club prídete do kontaktu s ostatnými majiteľmi vozidiel Ford, ktorí zdieľajú vašu vášeň.

Čo je to Classic Car Club?

Autoklub je združenie ľudí, ktorí sa zaujímajú o staré vozidlá, zvyčajne autá alebo motocykle, ktorí spoločne organizujú aktivity na podporu svojich spoločných záujmov, ako sú jazdy, výstavy a zberateľské veľtrhy. Účelom klubu je často podpora a zachovanie vlastníctva a používania starých vozidiel pre budúce generácie.

Aké aktivity robí Ford Classic Car Club?

Klub klasických automobilov Ford organizuje aktivity a podujatia špeciálne zamerané na staré vozidlá Ford. Patria sem jazdy, výstavy, veľtrhy a technické stretnutia. Účelom klubu je zachovať a šíriť dedičstvo a históriu Fordu.

Staňte sa členom klubu Ford Classic Car Club

Niektoré príklady klubov Ford Classic Car Club sú:

  • Skorý klub Ford V-8. Klub bol pôvodne založený v San Leandro v Kalifornii v roku 1963. V prvých rokoch kluby uznávali iba Fordy z rokov 1932-1940, ale postupom času prišlo uznanie Fordov z rokov 1941-1948. Klub každoročne organizuje 3 celoštátne stretnutia, ktorých hostiteľmi sú miestne regionálne skupiny.
  • Model A Ford Club of America. V roku 1955 sa skupina 15 miestnych majiteľov Modelu A stretla na Red Grow's Auto Sales. Výsledkom stretnutia bolo rozhodnutie zorganizovať regionálnu skupinu. Postupom času sa do skupiny pripájalo stále viac ľudí a v súčasnosti má MAFCA stovky členov.
  • Klub nadšencov Ford GT40. Klub nadšencov GT1984, ktorý bol založený v roku 40, má aktívnych globálnych členov, ktorí sú nadšení pre GT40. Na rozdiel od iných skupín nemusíte vlastniť Gt40, aby ste sa stali členom tohto klubu. Tento klub je ideálnym miestom pre majiteľov a nadšencov Ford GT40.
  • Klub Ford Classics. Tento klub bol založený pre všetkých majiteľov Fordov a ich obdivovateľov. Tento klub ponúka nielen akcie a články, ale aj obchod, kde si môžete kúpiť autodiely.

Tieto kluby boli zriadené pre nadšencov značky Ford. Každý rok organizujú niekoľko podujatí, ako sú mítingy, veľtrhy, stretnutia a technické workshopy, s cieľom zachovať, chrániť a užívať si históriu Fordu.

Výhody členstva v Ford Classic Car Club

Byť členom klubu klasických automobilov Ford ponúka niekoľko výhod. Dostanete sa tak do kontaktu s ľuďmi, s ktorými si môžete vymieňať svoje poznatky a zdieľať svoju vášeň. Každý rok budete pozývaní aj na rôzne podujatia. Získate tiež podporu a prístup k zdrojom na ochranu vášho klasického auta.

E&R Classics je váš špecialista v oblasti klasických a mladých automobilov

V E&R vždy nájdete viac ako 400 klasických automobilov všetkého druhu v najväčšom autosalóne klasických automobilov v Európe.

Aktuálne zásoby Opel

Predajte svoje klasické auto Opel

Prihláste sa na odber nášho bulletinu