filter

30. máj (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - nedeľa 2. júna CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)
Nastaviť zostupne

Hľadáte fiat?

Zaregistrujte sa a dáme vám vedieť, keď bude k dispozícii

Kupujeme vaše fiat!

Máte Fiat a chcete ho predať? Kontaktuj nás. Neustále hľadáme klasické autá, ktoré sa pridávajú k našej akcii

Kontakt

fiat aukcie

Pozrite si naše online fiat klasická aukcia áut. Nová aukcia každé 2 týždne. Od a pre našich zákazníkov.

Pozrite si našu aukciu

Váš špecialista Fiat
fiat

Klasické auto Fiat na predaj na ER Classics

Kúpa klasického auta Fiat na ER Classics
Kúpa klasického Fiatu je špeciálny moment, s ktorým vás v ERclassics radi podporíme. Nájdete tu kvalitné klasické Fiaty, ako je Fiat 500, 600, 850, Spider alebo napríklad Topolino. Nech už je vaším cieľom kúpiť si klasické auto Fiat, jazdiť po dedine alebo ísť na pobrežie, v ERclassics nájdete Fiat, ktorý vám presne vyhovuje.

Európsky online predajca klasických áut číslo 1
Keď sa chystáte kúpiť klasický Fiat, prevedieme vás pred nákupom, počas neho a po ňom. Od roku 2008 sa špecializujeme na predaj áut typu clasi a youngtimerov a svoje dlhoročné skúsenosti využívame na nájdenie vášho vysnívaného auta. Kupujete svoje ďalšie klasické auto v ER Classics, európskom online predajcovi klasických áut číslo 1?

Kúpte si ten správny Fiat classic
Samozrejme, je dôležité, aby ste si vybrali Fiat, ktorý vám najviac vyhovuje a ktorý splní vaše priania. Naši odborníci na klasické autá vám v tejto oblasti vedia poradiť ako nikto iný. Na našej stránke nájdete rozsiahlu fotoreportáž, 360 stupňové fotografie interiéru a exteriéru, video a podklady. Ak uprednostňujete návštevu nášho showroomu vo Waalwijku v Holandsku, je to samozrejme tiež možné.

Predám kvalitné klasické autá Fiat
V E&R Classics ponúkame len vysokokvalitné klasické autá Fiat, ktoré boli často rozsiahlo renovované a kontrolované v našej vlastnej dielni. Špecializujeme sa aj na registráciu a kontroly a je možná celosvetová doprava až k vašim dverám.

Vymeňte alebo predajte svoj klasický Fiat
Okrem predaja klasických automobilov Fiat môžete ERclassics kontaktovať aj za účelom predaja alebo výmeny vlastnej klasiky. Chceli by ste viac informácií o obchodovaní alebo predaji vášho klasického Fiatu?
Kontaktujte niektorého z našich predajcov.