filter

28. a 29. máj (letnice) SHOWROOM ZATVORENÝ - nedeľa 4. júna CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTVORENÉ (12:00-16:00)
Nastaviť zostupne


Váš špecialista značky Mercedes Benz
Mercedes Benz

Klasické auto Mercedes-Benz na predaj na ERclassics

Kedy si kúpite klasické auto Mercedes-Benz?
Z akého dôvodu si kúpite klasické auto Mercedes? Plánujete v lete pekný výlet pozdĺž pobrežia? Idete s partnerom alebo radšej s celou rodinou? Alebo možno plánujete jazdiť klasické rely. Nech už je váš dôvod na kúpu klasického auta akýkoľvek, ERclassics má vhodné klasické auto pre každého nadšenca Mercedes-Benz.

Ako si kúpim klasické auto Mercedes?
V E&R Classics máme veľkú a rôznorodú škálu klasických Mercedes-Benz. Môžete si spomenúť na modely ako Mercedes-Benz 230 SL, 250 SL resp Pagoda 280 SL. Alebo čo poviete na ikonický Mercedes-Benz 190 SL? Máme tiež rôzne modely Mercedes zo série W107 ako 350 SL, 450 SL, 500 SL a 560 SL. Bez ohľadu na váš rozpočet alebo želania, naši odborníci na klasické autá urobia všetko pre to, aby pre vás našli tú pravú klasiku.

Aby sme vám pomohli vybrať klasický automobil Mercedes, ktorý vám najviac vyhovuje, existuje rozsiahla fotoreportáž, video, 360-stupňové fotografie a základné informácie o klasickom aute každého klasika. Takto si môžete rýchlo a jednoducho prezerať všetky naše zásoby digitálne z domu. Ak uprednostňujete návštevu nášho showroomu vo Waalwijku, je to samozrejme tiež možné. Ak ste našli klasický automobil Mercedes-Benz, o ktorý máte záujem, nezáväzne sa obráťte na niektorého z našich odborníkov na klasické automobily, radi vám pomôžu.

Chcete si kúpiť klasické auto Mercedes-Benz na ER Classics?
Ak máte záujem o kúpu klasického automobilu Mercedes, ste na správnom mieste. V ERclassics je kvalita vždy na prvom mieste. Ponúkame preto vysokokvalitné klasiky Mercedes-Benz, ktoré boli často rozsiahlo reštaurované. Každé predané auto je kontrolované na 125 bodoch jedným z našich 20 mechanikov. Špecializujeme sa tiež na registráciu a kontroly a je možná celosvetová doprava k vašim predným dverám.

Európsky online predajca klasických áut číslo 1
Keď hľadáte klasický automobil Mercedes-Benz, budú vám pomáhať naši odborníci na klasické autá, ktorí vám poradia pred, počas a po kúpe. ERclassics sa špecializuje na nákup a predaj historických automobilov od roku 2008. Kupujete si svoj ďalší klasický automobil Mercedes-Benz u európskeho online predajcu klasických automobilov číslo 1?

Vymeniť alebo predať klasický automobil Mercedes?
Okrem nákupu klasických áut nás môžete kontaktovať aj pre predaj a/alebo obchodovanie s vaším klasickým Mercedesom. Pre viac informácií o predaji a/alebo obchodovaní s vaším klasickým Mercedesom neváhajte kontaktovať jedného z našich odborníkov na klasické autá.