filter

Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN
Nastaviť zostupne

Hľadáte Volvo?

Zaregistrujte sa a dáme vám vedieť, keď bude k dispozícii

Kupujeme vaše Volvo!

Máte Volvo a chcete predať? Kontaktuj nás. Neustále hľadáme klasické autá, ktoré sa pridávajú k našej akcii

Kontakt

Váš špecialista Volvo
Volvo

Klasické auto Volvo na predaj na ER Classics

Kúpa klasického vozidla Volvo v ER Classics

Plánujete si kúpiť klasické Volvo? Potom ste v ERclassics na správnom mieste. Ponúkame vysoko kvalitné klasické autá Volvo, ako je Volvo Amazonka, P1800, 240, 242, 245, T5R, Duett a PV544. Či už idete so svojím Volvom na dovolenku alebo s rodinou na pobrežie, u nás nájdete klasiku, ktorá vám vyhovuje.

Vysoko kvalitné klasické autá Volvo

Klasické autá Volvo, ktoré ponúkame, sú často rozsiahlo zreštaurované a majú vysokú kvalitu, a to opticky aj technicky. Každé auto je hodnotené 125 bodmi jedným z našich vlastných mechanikov. Špecializujeme sa aj na registráciu a obhliadky a je možná doprava až k vašim vchodovým dverám.

To pravé klasické auto Volvo pre vás

Každý má svoj vlastný dôvod, prečo si kúpiť klasické auto Volvo. Nech už je váš dôvod akýkoľvek, v ERclassics robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vás v tomto procese čo najlepšie viedli. Máme rozsiahlu webovú stránku s fotoreportážou každého klasického Volva, 360-stupňovými fotografiami interiéru a exteriéru, videom a podkladovými informáciami. Chceli by ste sa dozvedieť viac o kúpe klasického Volva? Potom sú pre vás pripravení naši odborníci na klasické autá.

Chceli by ste radšej navštíviť náš showroom vo Waalwijku v Holandsku, aby ste si prezreli naše vozidlá Volvo? Aj toto je samozrejme možné. Naši odborníci na klasické autá sú pripravení poskytnúť vám bezplatné poradenstvo.

Európsky online predajca klasických áut číslo 1

ERclassics sa špecializuje na predaj klasických automobilov Volvo od roku 2008. Kupujete si svoje ďalšie klasické auto od európskeho online predajcu klasických automobilov číslo 1?

Vymeňte alebo predajte svoje klasické Volvo

Okrem toho, že na ER Classics si môžete kúpiť klasické autá Volvo, existujú aj možnosti predaja alebo výmeny vlastného klasického auta. Ak by ste chceli viac informácií o možnostiach, kontaktujte niektorého z našich predajcov.