Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Klasický salón Antverpy 2019

1 na 3 March 2019

Klasické autá na predaj> 

Klasický salón Antverpy je klasický automobilový veľtrh, ktorý sa každoročne koná pre členov najznámejších belgických a holandských klasických automobilových klubov. Robia všetko, čo je v ich silách, aby zorganizovali dobre organizovaný stánok, keďže cena sa udeľuje na konci dňa. Tento rok sa uskutoční v piatok, v marci 1, v sobotu v marci 2 a v nedeľu v marci 3.

 

Aj tento rok existujú 3 témy: „Lamborghini, la sensazione Italiana“, „60 rokov Mini“ a „100 rokov Citroën“. Organizácia, rovnako ako predchádzajúce roky, urobila všetko pre to, aby znovu vytvorila pôsobivú výstavu. Vstupné pre dospelých je 14 € online a 17 € za dvere. Vstup pre deti do 10 rokov je zadarmo a veľtrh má rozsiahle otváracie hodiny. Preto sa oplatí navštíviť tu. S pomocou tém zaručene odídete domov s viac ako spokojným pocitom.

 

Máte záujem a chceli by ste jazdiť do Antverp Classic Salon s vlastným klasickým autom? To nie je problém! Dosiahnutie Antwerp Expo, kde sa koná Antverpský klasický salón, je jednoduché s akýmkoľvek klasickým autom. Dokonca sa predpokladalo, že sa vyhneme nízkoemisnej zóne. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke.