Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Klasický salón Antverpy 2019

1 na 3 March 2019

Klasický salón Antverpy je klasický automobilový veľtrh, ktorý sa každoročne koná pre členov najznámejších belgických a holandských klasických automobilových klubov. Robia všetko, čo je v ich silách, aby zorganizovali dobre organizovaný stánok, keďže cena sa udeľuje na konci dňa. Tento rok sa uskutoční v piatok, v marci 1, v sobotu v marci 2 a v nedeľu v marci 3.

Aj tento rok sú tu 3 témy: „Lamborghini, la sensazione Italiana“, „60 roky Mini“ a „100 rokov Citroënu“. Organizácia, podobne ako v predchádzajúcich rokoch, urobila všetko pre to, aby opäť vytvorila pôsobivú výstavu. Vstupné pre dospelých je € 14 online a € 17 pri dverách. Vstup pre deti mladšie ako 10 je voľný a veľtrh má rozsiahle otváracie hodiny. Preto stojí za to navštíviť tu. S pomocou tém vám bude zaručené, že pôjdete domov s viac než spokojným pocitom.

Máte záujem a chceli by ste jazdiť do Antverp Classic Salon s vlastným klasickým autom? To nie je problém! Dosiahnutie Antwerp Expo, kde sa koná Antverpský klasický salón, je jednoduché s akýmkoľvek klasickým autom. Dokonca sa predpokladalo, že sa vyhneme nízkoemisnej zóne. Ďalšie informácie nájdete na webovej stránke.