Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Klasický salón Antverpy 2022

Klasické autá na predaj>

Výstava klasických automobilov, na ktorej sa každý rok stretávajú členovia najznámejších belgických a holandských klasických autoklubov: Classic Salon Antwerp. Na veľtrhu si môžete prezrieť všetky klasické automobily tým, že sa na ne pozriete, ale môžete si tu kúpiť aj klasické autá. Na konci dňa sa cena udeľuje za najkrajší stánok, takže účastníci za to robia maximum. Táto výstava sa uskutoční v marci 2022.

 Rovnako ako v posledných rokoch, aj teraz organizácia urobila všetko pre to, aby pripravila pôsobivú výstavu klasických automobilov. Existujú témy, ktoré sú ústredným bodom programu. Cena vstupného pre dospelých je približne 17 € a deti mladšie ako 10 rokov sú zadarmo. Výstava má dlhé otváracie hodiny, aby ste sa mohli porozhliadnuť. Preto sa určite oplatí navštíviť tu a možno kúpiť nádherné klasické autá. Pomocou tém a atmosféry pôjdete domov s viac ako spokojným pocitom.

 

Máte záujem a chceli by ste ísť s autom do Antverpského klasického salónu? Na výstavu v Antverpách, kde sa koná klasický salón v Antverpách, sa dá ľahko dosiahnuť akýmkoľvek klasickým autom. Na webovej stránke nájdete viac informácií o nízkoemisnej zóne, ktorej sa môžete vyhnúť.