Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Klasický salón Antverpy 2023

March 2023

Klasické autá na predaj>

 Výstava klasických automobilov, na ktorej sa každý rok stretávajú členovia najväčších belgických a holandských klasických automobilových klubov: Classic Salon Antwerp. Môžete sa tešiť zo všetkých klasických automobilov, ktoré vidíte na veľtrhu, ale môžete si tu kúpiť aj klasické autá. Na konci dňa sa cena udeľuje za najlepší stánok, takže účastníci za to robia maximum. Výstava sa uskutoční v marci 2023.

Rovnako ako v posledných rokoch, aj teraz organizácia urobila všetko pre to, aby pripravila pôsobivú výstavu klasických automobilov. Témy nemôžu chýbať, a preto sú ústredným bodom programu. Za vstupenku pre dospelých a deti do 17 rokov zdarma zaplatíte okolo 10 €. Veľtrh má dlhé otváracie hodiny, takže sa môžete rozhliadnuť a prípadne si kúpiť klasické auto. Vďaka témam a atmosfére pôjdete domov s viac ako spokojným pocitom.

Máte záujem navštíviť tento veľtrh a chceli by ste ísť s autom do Antverpského klasického salónu? To je možné! Klasický salón v Antverpách je ľahko dosiahnuteľný s akýmkoľvek klasickým autom. Výstava sa koná na Antverpách. Na webovej stránke nájdete viac informácií o nízkoemisnej zóne, ktorej sa môžete vyhnúť.