Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Klasický salón Antverpy 2024

March 2024

Klasické autá na predaj>

Klasický salón Antverpy je známa výstava, na ktorej sa každý rok stretávajú členovia najväčších holandských a belgických klasických automobilových klubov. Môžete sa rozhliadnuť po všetkých krásnych klasických automobiloch, ktoré vám predstavujú, ale môžete si tu kúpiť aj klasické autá. Cena bude udelená za najlepší stánok, a preto za to účastníci urobia maximum. Táto výstava sa uskutoční v marci 2024.

 Rovnako ako v minulých rokoch organizácia opäť urobila všetko pre to, aby pripravila pôsobivú výstavu klasických automobilov. Ústredným bodom programu sú témy, ktoré sa každoročne spájajú s veľtrhom. Cena vstupného pre dospelých je približne 17 € a deti mladšie ako 10 rokov sú zadarmo. Výstava má dlhé otváracie hodiny, aby ste sa mohli rozhliadnuť vo svojom voľnom čase. Oplatí sa tu navštíviť a možno si kúpiť pekné klasické auto. Pomocou programu pôjdete domov s viac ako spokojným pocitom.

 Ak by ste chceli ísť do Antverpského klasického salónu s vlastným klasickým autom, je to možné. Na výstavu v Antverpách, kde sa koná klasický salón v Antverpách, sa dá ľahko dosiahnuť akýmkoľvek klasickým autom. Na webovej stránke nájdete viac informácií o nízkoemisnej zóne, ktorej sa môžete vyhnúť.