Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Klasický salón Antverpy 2025

Klasické autá na predaj>

Klasický salón Antverpy 2025

Classic Salon Antwerp 2025 je známy veľtrh. Každý rok sa tu stretávajú členovia najväčších holandských a belgických klubov klasických automobilov. Na veľtrhu máte možnosť poobzerať sa po všetkých krásnych klasických autách, ktoré vám predstavia. Môžete si ho kúpiť aj na veľtrhu. Na veľtrhu bude udelená aj cena za najkrajší stánok, takže účastníci urobia pre to maximum. Na samotnom veľtrhu sa samozrejme môžete zoznámiť aj s klasickými autoklubmi.

Klasické autokluby >

Otváracie hodiny Classic Salon Antwerp 2025

Jarmok začína v piatok a končí v nedeľu. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte viac než dosť času sa poobzerať, kúpiť si klasické auto, stretnúť sa s klasickými autoklubmi, ale predovšetkým si užiť krásny Classic Salon Antwerp.

Vstupné Classic Salon Antwerp 2025

Vstupné na Classic Salon Antwerp 2025 sa líši podľa veku. Napríklad lístok pre dospelých stojí od 15 do 20 eur a deti do 12 rokov sú zadarmo. Ľudia so zdravotným postihnutím, ktorí sú držiteľmi EDC v kombinácii s občianskym preukazom, majú tiež bezplatný prístup do Classic Salon Antwerp 2025. Je užitočné vedieť, že nákup lístka online je lacnejší ako pri kúpe. dostať sa k pokladni.

S vlastným klasickým autom na Classic Salon Antwerp 2025

Ak by ste chceli navštíviť Antwerp Classic Salon s vlastným klasickým autom, je to tiež možné. Neexistujú ani požiadavky na to, o aký typ klasických áut by sa malo jednať. Antwerp Expo, kde sa koná Antwerp Classic Salon 2025, je veľmi dobré a ľahko dostupné. Podrobný popis trasy nájdete na stránke Classic Salon Antwerp 2025. Nízkoemisnej zóny sa tiež nemusíte báť, pretože Antverpy Expo sa nachádza mimo tejto zóny. Navyše touto zónou nikdy neprejdete bez ohľadu na smer, z ktorého prichádzate. Na stránke Classic Salon Antwerp 2025 sú tiež uvedené najlepšie parkovacie miesta s popisom, ako sa tam dostať. Nie je preto dôvod, aby ste si na Classic Salon Antwerp 2025 nepriviezli svoje vlastné klasické auto