Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Klasický salón Antverpy 2027

Klasické autá na predaj>

Klasický salón Antverpy 2027

Classic Salon Antwerp 2027 je známy veľtrh. Každý rok sa tu stretávajú členovia najväčších holandských a belgických klubov klasických automobilov. Na veľtrhu máte možnosť poobzerať sa po všetkých krásnych klasických autách, ktoré vám predstavia. Môžete si ho kúpiť aj na veľtrhu. Na veľtrhu bude udelená aj cena za najkrajší stánok, takže účastníci urobia pre to maximum. Na samotnom veľtrhu sa samozrejme môžete zoznámiť aj s klasickými autoklubmi.

Aké klasické autá si môžete pozrieť na Classic Salon Antwerp 2027

Classic Salon Antwerp 2027 je známy svojimi fantastickými kúskami z automobilovej histórie. Sú tu vozidlá značiek ako: Ford, Mercedes, BMW, Citroën, Fiat a Volkswagen. Ale vzácnejšie značky ako napr Jaguar, Delage a Ferrari nájdete aj tu.

Otváracie hodiny Classic Salon Antwerp 2027

Jarmok začína v piatok a končí v nedeľu. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte viac než dosť času sa poobzerať, kúpiť si klasické auto, stretnúť sa s klasickými autoklubmi, ale predovšetkým si užiť krásny Classic Salon Antwerp.

Vstupné Classic Salon Antwerp 2027

Vstupné na Classic Salon Antwerp 2027 sa líši podľa veku. Napríklad lístok pre dospelých stojí od 15 do 20 eur a deti do 12 rokov sú zadarmo. Ľudia so zdravotným postihnutím, ktorí sú držiteľmi EDC v kombinácii s občianskym preukazom, majú tiež bezplatný prístup do Classic Salon Antwerp 2027. Je užitočné vedieť, že nákup lístka online je lacnejší ako pri kúpe. dostať sa k pokladni.