Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Dni elegancie 2024

Klasické autá na predaj>

Dni elegancie 2024

Dni elegancie sú mladé podujatie. Toto podujatie sa prvýkrát konalo v roku 2022. Dni elegancie boli nastavené tak, aby prerástli do najluxusnejšieho automobilového podujatia v Holandsku.

Počas Days of Elegance je toho veľa. Napríklad v sobotu je Concours of Elegance. Tu sa medzinárodne nominovanej porote a návštevníkom prezentujú najexkluzívnejšie staré časy a klasiky budúcnosti z celého sveta. Tieto starobince sú vopred zaradené do rôznych kategórií. Konajú sa aj rôzne rally, ako napríklad GT Rally a Classic Rally. Tie sú prístupné každému, kto vlastní auto, ktoré spĺňa požiadavky príslušnej rally. Na záver dňa bude zorganizovaná „Noc elegancie“. Toto je galavečer v Chateau St. Gerlach v Holandsku.

Otváracie hodiny Dni elegancie 2024.

Days of Elegance je dvojdňové podujatie, ktoré sa koná 3. a 4. júna. Deň začína o desiatej ráno a končí o šiestej večer. V sobotu večer sa však koná gala „Night of Elegance“, ktorá začína o 19:30. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času na to, aby ste si užili a pozreli všetok luxus a krásy, ktoré Days of Elegance ponúkajú.

Vstupné Dni elegancie 2024

Aby bola zaručená exkluzivita Days of Elegance, každý deň je k dispozícii obmedzený počet vstupeniek, presnejšie 3000. Ceny vstupného začínajú na 50 € na deň.

Parkovanie na Dňoch elegancie 2024

Days of Elegance má 4 parkovacie miesta. Sú to: Classic & Supercar parking, VIP parking, Adelante Parking a Valkenier Parking. Náklady na parkoviská sú 10 € na deň. Parkujete pri Valkenier? Potom je tu možnosť využiť kyvadlový autobus