Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Dni elegancie 2025

Klasické autá na predaj>

Dni elegancie 2025

Dni elegancie sú jedným z najmladších podujatí v kalendári. Toto podujatie sa prvýkrát konalo v roku 2022. Cieľom Days of Elegance je stať sa najluxusnejším automobilovým podujatím v Holandsku.

Počas Days of Elegance je toho veľa. Napríklad v sobotu je Concours of Elegance. Tu sa medzinárodne nominovanej porote a návštevníkom prezentujú najexkluzívnejšie staré časy a klasiky budúcnosti z celého sveta. Tieto starobince sú vopred zaradené do rôznych kategórií. Konajú sa aj rôzne rally, ako napríklad GT Rally a Classic Rally. Tie sú prístupné každému, kto vlastní auto, ktoré spĺňa požiadavky príslušnej rally. Na záver dňa bude zorganizovaná „Noc elegancie“. Toto je galavečer v Chateau St. Gerlach v Holandsku.

Otváracie hodiny Dni elegancie 2025

Days of Elegance je dvojdňové podujatie, ktoré sa koná 3. a 4. júna. Deň začína o desiatej ráno a končí o šiestej večer. V sobotu večer sa však koná gala „Night of Elegance“, ktorá začína o 19:30. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času na to, aby ste si užili a pozreli všetok luxus a krásy, ktoré Days of Elegance ponúkajú.

Vstupné Dni elegancie 2025

Aby bola zaručená exkluzivita Days of Elegance, každý deň je k dispozícii obmedzený počet vstupeniek, presnejšie 3000. Ceny vstupného začínajú na 50 € na deň.

Parkovanie na Dňoch elegancie 2025

Days of Elegance má 4 parkovacie miesta. Sú to: Classic & Supercar parking, VIP parking, Adelante Parking a Valkenier Parking. Náklady na parkoviská sú 10 € na deň. Parkujete pri Valkenier? Potom je tu možnosť využiť kyvadlový autobus.

Zúčastnite sa Dní elegancie 2025

Okrem návštevy Dní elegancie je tu možnosť zúčastniť sa aj vy. Ak to chcete urobiť, musíte sa zaregistrovať na stránke Dni elegancie. Následne budete kontaktovaní a budú vám oznámené možnosti možnej účasti.