Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Dni elegancie 2027

Klasické autá na predaj>

Dni elegancie 2027

Dni elegancie sú jedným z najmladších podujatí v kalendári. Toto podujatie sa prvýkrát konalo v roku 2022. Cieľom Days of Elegance je stať sa najluxusnejším automobilovým podujatím v Holandsku.
Počas Days of Elegance je toho veľa. Napríklad v sobotu je Concours of Elegance. Tu sa medzinárodne nominovanej porote a návštevníkom prezentujú najexkluzívnejšie staré časy a klasiky budúcnosti z celého sveta. Tieto starobince sú vopred zaradené do rôznych kategórií. Konajú sa aj rôzne rally, ako napríklad GT Rally a Classic Rally. Tie sú prístupné každému, kto vlastní auto, ktoré spĺňa požiadavky príslušnej rally. Na záver dňa bude zorganizovaná „Noc elegancie“. Toto je galavečer v Chateau St. Gerlach v Holandsku.

Na aké vozidlá narazíte počas svojho pôsobenia na Dni elegancie 2027

Počas Dní elegancie 2027 sa stretnete s rôznymi typmi áut. Od skutočnej klasiky značiek ako: Ford, Porsche, Mercedes, Jaguar, Bentley, Austin Healey, Fiat, Morgan, Ferrari, Rolls Royce, BMW, Lamborghini a Porsche.

Otváracie hodiny Dni elegancie 2027

Days of Elegance je dvojdňové podujatie, ktoré sa koná 3. a 4. júna. Deň začína o desiatej ráno a končí o šiestej večer. V sobotu večer sa však koná gala „Night of Elegance“, ktorá začína o 19:30. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času na to, aby ste si užili a pozreli všetok luxus a krásy, ktoré Days of Elegance ponúkajú.

Vstupné Dni elegancie 2027

Aby bola zaručená exkluzivita Days of Elegance, každý deň je k dispozícii obmedzený počet vstupeniek, presnejšie 3000. Ceny vstupného začínajú na 50 € na deň.