Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Autosalón Essen 2019

November 30 do decembra 8, 2019

Klasické autá na predaj>

Essen Motor Show, krátky EMS, je najväčšou a najdôležitejšou európskou prezentačnou výstavou pre tuning, motoristické športy, športové autá, klasické automobily a motorky. Na autosalóne v Essene každý rok približne 500 vystavovateľov predstaví svoju vysnívanú ponuku automobilov automobilovým nadšencom. Táto ponuka sa nachádza vo výstavných priestoroch s rozlohou minimálne 100,000 8 m² rozmiestnených v 30 halách. Akcia sa koná od 8. novembra do 2019. decembra XNUMX.

 

Rozsah služieb EMS pokrýva spektrum, ktoré je v Európe jedinečné, s piatimi sektormi emocionálnej tematiky Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars and Motorcycles. K dispozícii je tiež obrovský show program s predstavením, večierkom, vlastnou oblasťou motoršportu a motošportovou arénou pre živé predvádzanie motorových vozidiel. To však nie je všetko: nadšenci klasických automobilov zažívajú fascináciu klasickými vozidlami v salóne Classic & Prestige. Krásne autá sa predávajú v uvoľnenej a štýlovej atmosfére.

 

Vstupné je 16 EUR na osobu a deň a na dva dni stojí 28 EUR. Za deti do 16 rokov vrátane je vstupné 13 EUR. Existuje veľkorysá otváracia doba, takže si môžete urobiť čas a porozhliadnuť sa a vychutnať si túto nádhernú výstavu v Essene. Adresa je Messeplatz 1, 45131 Essen, Nemecko.