Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Autosalón Essen 2020

November 27 do decembra 6, 2020

Klasické autá na predaj>

Essen Motor Show, krátky EMS, je najväčšou a najdôležitejšou európskou prezentačnou šou pre tuning, motoristické športy, športové autá, klasické automobily a motorky. Asi 500 vystavovateľov predstavuje na autosalóne v Essene svoju nadšenú ponuku automobilových nadšencov. Táto ponuka sa nachádza vo výstavných priestoroch s rozlohou minimálne 100,000 8 m² rozmiestnených v 27 halách. Akcia sa koná od 6. novembra do 2020. decembra XNUMX.

 

EMS ponúka v Európe jedinečný rad svojich piatich emocionálnych tematických sektorov: Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars and Motorcycles. K dispozícii je tiež obrovský show program s predstavením, večierkom, vlastnou oblasťou motoršportu a motošportovou arénou pre živé predvádzanie motorových vozidiel. A to nie je všetko: nadšenci klasických automobilov zažívajú v salóne Classic & Prestige fascináciu klasických vozidiel. Existujú krásne autá na predaj v uvoľnenej a štýlovej atmosfére.

 

Vstupné sa pohybuje okolo 15 € na osobu a deň. Za deti do 16 rokov vrátane zaplatíte približne 13 EUR. Existuje veľká otváracia doba, takže sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si túto nádhernú výstavu v Essene. Adresa je Messeplatz 1, 45131 Essen, Nemecko.