Translated by Google Translate

NL EN US DE FR PL CZ ES PT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Holandsko
+ 31 416 751 393

Vykupujeme a predávame klasické autá na celom svete

Autosalón Essen 2020

November 27 do decembra 6, 2020

Autosalón v Essene, krátky EMS, je najväčšou a najvýznamnejšou prezentačnou show pre tuning, motoristické športy, športové vozidlá, klasické automobily a motocykle. O veľtrhu 500 vystavovatelia prezentujú automobilovým nadšencom ich ponuku snov na autosalóne v Essene. Táto ponuka sa nachádza na výstavnej ploche nie menej ako 100,000 m & sup2; rozprestiera sa na halách 8. Akcia sa koná od novembra 27 do decembra 6, 2020.

EMS ponúka radu, ktorá je jedinečná v Európe s piatimi emocionálnymi tematickými sektormi Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars a Motocykle. K dispozícii je tiež obrovský show program s show, party, vlastné motoristického športu oblasti a motoristický šport aréna pre živé jazdy demonštrácie. A to nie je všetko: nadšenci klasických automobilov zažijú fascináciu klasických vozidiel v salóne Classic & Prestige. Tam sú krásne autá na predaj v uvoľnenej a štýlovej atmosfére.

Vstupné je okolo € 15 na osobu a deň. Pre deti do a vrátane 16 rokov platíte okolo € 13. K dispozícii sú veľkorysé otváracie hodiny, takže sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si túto nádhernú výstavu v Essene. Adresa je Messeplatz 1, 45131 Essen, Nemecko.