Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Autosalón Essen 2021

November 26 do decembra 5, 2021

Klasické autá na predaj>

Essen Motor Show alebo EMS je najväčšia a najdôležitejšia európska prezentačná show pre tuning, motoristické športy, športové vozidlá, klasické automobily a motorky. Na autosalóne v Essene každý rok približne 500 vystavovateľov predstaví svoju vysnívanú ponuku automobilov automobilovým nadšencom. Táto ponuka sa nachádza vo výstavných priestoroch s rozlohou minimálne 100,000 8 m² rozmiestnených v 26 halách. Akcia sa koná od 5. novembra do 2021. decembra XNUMX.

 

Rozsah služieb EMS pokrýva spektrum, ktoré je v Európe jedinečné, s piatimi sektormi emocionálnej tematiky Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars and Motorcycles. K dispozícii je tiež obrovský show program s predstavením, večierkom, vlastnou oblasťou motoršportu a motošportovou arénou pre živé predvádzanie motorových vozidiel. To nie je všetko: nadšenci klasických automobilov zažívajú fascináciu klasickými vozidlami v salóne Classic & Prestige. Môžete si kúpiť fantastické autá v uvoľnenej a štýlovej atmosfére.

 

Vstupné sa pohybuje okolo 15 € na osobu a deň. Za deti do 16 rokov vrátane zaplatíte približne 13 EUR. Vďaka širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si túto krásnu výstavu v Essene. Adresa je Messeplatz 1, 45131 Essen, Nemecko.