Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Autosalón Essen 2022

2. až 11. decembra 2022.

Klasické autá na predaj>

Essen Motor Show, tiež známy ako EMS, je najväčšou a najdôležitejšou európskou prezentačnou výstavou pre tuning, motoristické športy, športové autá, klasické automobily a motorky. Na autosalóne v Essene každý rok približne 500 vystavovateľov predstaví svoju vysnívanú ponuku automobilov automobilovým nadšencom. To všetko sa odohráva vo výstavných priestoroch s rozlohou minimálne 100,000 8 m² rozmiestnených v 2 sálach. Podujatie sa uskutoční od 11. do 2022. decembra XNUMX.

 

Konal sa obrovský šou programu s predstavením, večierkom, vlastnou oblasťou motoršportu a motošportovou arénou pre živé predvádzanie jazdy. EMS má širokú škálu služieb, ktoré sú v Európe jedinečné, a to vďaka svojim piatim emocionálnym tematickým odvetviam, ako sú Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars and Motorcycles. Nadšenci klasických automobilov navyše v salóne Classic & Prestige zažijú fascináciu klasických vozidiel. Na tejto výstave samozrejme existujú aj vozidlá na predaj.

 

Za vstupný lístok zaplatíte okolo 15 € na osobu a deň. Deti do 16 rokov vrátane sú okolo 13 €. Vďaka širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si túto krásnu výstavu v Essene. Adresa je Messeplatz 1, 45131 Essen, Nemecko.