Nakupujte bezpečne online | Doručenie až k vašim dverám | Možnosť výmeny

Autosalón Essen 2023

Decembra 2023.

Klasické autá na predaj>

Na autosalóne v Essene každý rok predstaví okolo 500 vystavovateľov svoju vysnívanú ponuku automobilov nadšencom automobilov. EMS alebo Essen Motor Show je najväčšia a najdôležitejšia európska prezentačná show pre tuning, motoristické športy, športové autá, klasické automobily a motorky. Výstavisko má minimálne 100,000 8 m² v 2023 sálach. Akcia sa koná v decembri XNUMX.

 

EMS má v Európe jedinečnú škálu služieb so svojimi piatimi sektormi emocionálnej tematiky Tuning, Motorsport, Sporting Series Automobile, Classic Cars and Motorcycles. Okrem toho bol pre predvádzanie vozidiel naživo zabezpečený obrovský show program s predstavením, večierkom, vlastnou oblasťou motoršportu a motoristickou arénou. Milovníci klasických automobilov si môžu vychutnať klasické vozidlá aj v salóne Classic & Prestige. Na tejto výstave sú samozrejme k dispozícii aj klasické autá.

 

Vďaka širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť po tejto krásnej výstave. Vstupný lístok stojí okolo 15 € na osobu a deň. Deti do 16 rokov vrátane sú približne 13 EUR. Adresa je Messeplatz 1, 45131 Essen, Nemecko.