Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Autosalón Essen 2024

Decembra 2024.

Klasické autá na predaj>

Výstavný priestor s rozlohou minimálne 100,000 8 m² sa rozprestiera na 500 halách: Essen Motor Show, tiež známy ako EMS. Je to najväčšia a najdôležitejšia prezentačná show v Európe pre tuning, motoristické športy, športové autá, klasické autá a motorky. Každý rok prichádza okolo 2024 vystavovateľov, ktorí každoročne na autosalóne v Essene predstavia svoj vysnívaný výber automobilových nadšencov. Akcia sa bude konať v decembri XNUMX.

 

Milovníci klasických automobilov si môžu vychutnať klasické autá v salóne Classic & Prestige. Na veľtrhu bol zabezpečený obrovský show program s prehliadkou, večierkom, vlastnou oblasťou motoršportu a motoristickou arénou pre živé predvádzanie jazdy. Existuje celá škála služieb, ktorá je v Európe jedinečná vďaka svojim piatim emocionálnym tematickým odvetviam: tuning, motoršport, motocykle, športové autá a klasické automobily. Klasické autá a ďalšie vozidlá sú na predaj na autosalóne v Essene.

 

Vstupný lístok stojí okolo 15 € na osobu a deň. Na druhej strane deti do 16 rokov zaplatia okolo 13 EUR. Vďaka širokej otváracej dobe sa môžete rozhliadnuť a vychutnať si túto krásnu výstavu v Essene. Adresa je Messeplatz 1, 45131 Essen, Nemecko.