Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Autosalón Essen 2025

Klasické autá na predaj>

Autosalón Essen 2025

EMS, tiež známy ako Essen Motor Show. 8 hál s výstavnou plochou minimálne 100,000 2 m500. Ide o najväčšiu a najvýznamnejšiu prezentačnú show pre tuning, motoristický šport, športové autá, klasické autá a motocykle. Každý rok príde na autosalón v Essene okolo XNUMX vystavovateľov, aby predstavili automobilovým nadšencom svoj vysnívaný rad áut.
Počas autosalónu v Essene si milovníci klasických áut môžu vychutnať klasické autá v salóne Classic & Prestige. Na veľtrhu bol zabezpečený veľký show program s párty, vlastným motoristickým areálom a motoristickou arénou na živú ukážku jazdy. K dispozícii je tiež celý rad služieb, ktoré sú v Európe jedinečné so svojimi piatimi tematickými sektormi: Tuning, Motoristický šport, Motocykle, Športové sériové automobily a Klasické autá. Na autosalóne v Essene je tiež možnosť zakúpiť si veterány a iné vozidlá.

Otváracie hodiny Essen Motor Show 2025

Autosalón v Essene sa koná každý rok v decembri a trvá 9 dní + 1 deň ukážky. Podujatie v tieto dni začína ráno a končí podvečer. Vďaka týmto predĺženým otváracím hodinám máte dostatok času vychutnať si všetky krásy, ktoré autosalón v Essene ponúka.

Vstupné na autosalón v Essene 2025

Za vstupenku na 1 deň stratíte od 15 do 20 eur na osobu. Ste dieťa alebo máte deti do 16 rokov? Potom dostanete zľavu. Lístok stojí od 10 do 15 eur. Navyše, pri kúpe lístkov na viac dní ste aj lacnejší.

Parkovanie na autosalóne v Essene 2025

Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na jednom z 12,000 10 parkovacích miest. Parkovací lístok za to stojí XNUMX eur. Pri príchode by ste mali venovať pozornosť nízkoemisnej zóne v okrese Porúrie. V dôsledku toho budete musieť jazdiť alternatívnou trasou. Ako jazdiť po tejto trase nájdete na stránke Essen Motor Show.