Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Goodwoodský festival rýchlosti 2020

9, 2020 do júla 12, 2020

Klasické autá na predaj>

Každoročný festival Goodwood of Speed ​​je nesmierne populárnou motoristickou udalosťou. Priťahuje viac ako návštevníkov 10,000u, čo dáva fanúšikom Formule 1 šancu opäť vidieť klasické autá a motocykle v akcii. Tento rok môžete túto udalosť obdivovať od júla 9 do júla 12, 2020. Goodwoodský festival rýchlosti sa koná v západnom Sussexe v Anglicku.

 

Táto udalosť ponúka časový rozvrh, kde môžete vidieť, čo sa stane, keď. Máte niekoľko „Road Racers“, „Goodwood Action Sports Show“, Formula 1, NASCAR a rôzne „Supercars“. Hillclimb je srdcom podujatia, na ktorom sa spoločne stretávajú vozidlá z Paddockov Main, Supercar a First Glance. Môžete si vybrať z rôznych výhodných bodov, ktoré vám poskytnú najlepší výhľad na preteky. Od štartovacej čiary okolo domu cez Molecomb Corner, po Flint Wall a Top Paddock nie je dostatok zásahov. Na Goodwoodskom festivale rýchlosti je veľa!

 

Za ihrisko na veľkolepom podujatí zaplatíte v piatok vstupné 92 EUR na osobu a v sobotu a nedeľu 103 EUR na osobu. Za tribúnu zaplatíte za lístok v piatok 64 € na osobu a v sobotu a nedeľu stojí 87 € na osobu. Festival rýchlosti ponúka rozsiahle otváracie hodiny, ktoré vám umožnia rozhliadnuť sa. Parkovanie je bezplatné a parkovisko je otvorené každý deň od 6:30 hod