Nedeľa 1. októbra CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (12:00-16:00) - 3. októbra (Deň nemeckej jednoty) SHOWROOM OPEN

Goodwoodský festival rýchlosti 2022

júla 2022

Klasické autá na predaj>

Goodwood Festival of Speed ​​je opakujúca sa každoročná udalosť a je veľmi úspešnou populárnou motoristickou udalosťou. Priťahuje viac ako návštevníkov 10,000, vrátane Fans Formula 1, šancu opäť vidieť klasické autá v akcii. Tento rok môžete obdivovať festival rýchlosti v júli 2022. Podujatie sa koná v západnom Sussexe v Anglicku.

 

Táto udalosť ponúka časový rozvrh, kde môžete vidieť, čo sa stane, keď. Máte „Goodwood Action Sports Show“, rôzne „Road Racers“, Formula 1, NASCAR a rôzne „Supercars“. Srdcom podujatia je kopec Hillclimb, na ktorom sa spoločne stretávajú vozidlá z hlavných parkov, výbehov a jazdcov Supercar. Môžete si vybrať z rôznych výhodných bodov, ktoré vám poskytnú najlepší výhľad na preteky. Od štartovacej čiary, cez dom cez Molecomb Corner, po Flint Wall a Top Paddock, nie je absolútne žiadny nedostatok akcie na dosah ruky. Na Goodwoodskom festivale rýchlosti je veľa vidieť a zažiť!

 

Vstupné na ihrisko pri úžasnom podujatí je v piatok 92 € na osobu a v sobotu a nedeľu 103 € na osobu. Za tribúnu zaplatíte za lístok v piatok 64 € na osobu a v sobotu a nedeľu stojí 87 € na osobu. Festival rýchlosti má dlhé otváracie hodiny, ktoré vám dávajú príležitosť vychutnať si všetky nádherné objekty. Parkovanie je bezplatné a parkovisko je otvorené každý deň od 6:30 hod